Juraj Draxler: Sudca Ústavného súdu Rastislav Kaššák napísal: ,,Putin je nebezpečný diktátor a magor ohrozujúci Európu“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Toto napísal na svojom verejne prístupom FB profile sudca Ústavného súdu Rastislav Kaššák. A nie je to jediný post, pri ktorom vás zdvihne zo stoličky.

Rastislav Kaššák na fotke nižšie:

Foto: Facebook Zuzany Čaputovej

Po prvé, podľa mňa je úplne, totálne neprijateľné, aby sa sudca ústavného súdu verejne vyjadroval ku konkrétnostiam domácej aj medzinárodnej politiky. A už vôbec, aby to robil takouto expresívnou formou. Treba si uvedomiť, že v tejto funkcii reprezentuje Slovenskú republiku.

Po druhé, zaujíma ma, či naše médiá, ktoré dosť rozoberali, keď som ja, osoba bez verejnej funkcie, nazval magorom Igora Matoviča, budú rozoberať aj tohto sudcu ÚS SR. (Pričom ja som vtedy poznamenal, že vo všeobecnosti by sme sa takto vyjadrovať nemali a robím to len výnimočne.)

Po tretie, ak si pozriete profesnú minulosť tohto právnika (kde figuruje napríklad to, že bol asistentom poslanca Hlinu, ale nie veľa odbornej práce vzťahujúcej sa k ústavno-právnej problematike), zdá sa vám až neuveriteľné, že bol zvolený a vymenovaný (a nie, nie je to vec tejto vlády, zvolil ho predošlý parlament a menoval prezident Kiska). Možno sme na tom z hľadiska odborníkov naozaj zle, možno sa treba ešte raz spýtať, ako sa tu v parlamente pri takýchto otázkach rozhoduje, neviem.

Každopádne, je to hrôza.

Tu je daný status sudcu Ústavného súdu SR:

Zdroj: Facebook Juraja Draxlera, Facebook Rastislava Kaššáka

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
13 thoughts on “Juraj Draxler: Sudca Ústavného súdu Rastislav Kaššák napísal: ,,Putin je nebezpečný diktátor a magor ohrozujúci Európu“

 • 8. apríla 2021 at 12:34
  Permalink

  A potom čakajte od takýchto Kiskodných tupcov rozumné rozhodnutie . Slovensko prestalo byť štátom. Celý ústavný súd je parazitická darmožráčska protislovenská tlupa, ktorú je potrebné čím skôr zrušiť.

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 12:43
  Permalink

  Tak tento sudca má riadne vypláchnutý mozog západnou propagandou ! Podľa jeho vzhľadu vekove ideálny produkt súčasnej propagandy ! Prd zažil ale všetko vie !

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 12:53
  Permalink

  Prd zažil a príde čas, ten čas oni sami urýchľujú, keď za svoje zločiny ponesie zodpovednosť. Ten Putin sa zastaví až na východnom brehu Atlantiku. Chlapče drž si klobúk, mi s tvojím názorom nesúhlasíme a sme Slovania.

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 13:03
  Permalink

  Z tohto vyjadrenia jeho excelencie z ústavného sudu a aj z posledných vyjadrení SUKL etc nadobudam nutkavy pocit že strácam svoju vlasť!!! Pre našu slabosť majú naše deti stratiť svoju vlasť? Ľudia vstavajme a kricme na plné hrdla a ak to nepomôže – ja som ochotný aj do zbrane.

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 13:10
  Permalink

  Je mi ľúto pána Šveca, nemá nás kto zjednotiť „…a voľ nebyť ako byť otrokom“.

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 13:29
  Permalink

  Vysokej škole, ktorá je schopná vyprodukovať takéhoto idiota, je potrebné súrne odobrať akreditáciu a navždy zatvoriť. Ostatným pedagógom 3 dávky Astra zeneca .

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 14:33
  Permalink

  Ty netvor jeden,nie si hodný chodiť po Slovenkej zemi…

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 15:22
  Permalink

  Je produktom tuposti a nevzdelanosti , ktorá narástla už do takých rozmerov , že skutočne ohrozuje integritu tohto štátu .

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 15:34
  Permalink

  Kassak, ty si magor a veľmi rád by si bol diktatorom, ale na to nemáš. Co takto vyjadriť sa k Bidenovi. Ale to asi neleti, čo?

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 15:43
  Permalink

  Kassak,Ty nie si hoden ani čistiť pánu Putinovy topánky a nie sa o ňom ešte takto vyjadrovať.Na
  Teba musel padnúť riadny balvan blbosti pred tým než si sa takto zhovädil.

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 18:19
  Permalink

  Tento prozapadny trol si nezasluzi ani ten cas,co je mu v tejto diskusii venovany.
  Ako IG rad pouzival,na kazdu svinu sa vari voda. A ta pre tuto svinu uz poriadne vrie!

  Reply
  • 9. apríla 2021 at 6:37
   Permalink

   Smer poslal neschopných , lepšie povedané všetkého schopných, funkcionárov po celom Slovensku a na tisíce pozícií. To je tak keď nemajú odborníkov len tých správnych riťolezcov. Ale tak je to i u ostatných strán. A slovač si vždy vyberá menšie zlo. Bohužiaľ.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *