Juraj Šeliga dnes na tlačovej besede otvorene klamal: ,,Dnes je 106 úmrtí na COVID-19″ uviedol, čo je však ťažká lož….

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Poslanec NRSR Juraj Šeliga: ,,Slovensko potrebuje ústavne nespochybniteľný núdzový stav, preto sa zišli poslanci Národnej rady (NR) SR na pondelkovej mimoriadnej schôdzi, nie pre papalášizmus“. Na pondelkovej tlačovej konferencii to vyhlásil podpredseda NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí). Na najbližšiu schôdzu chce strana Za ľudí predložiť novelu rokovacieho poriadku, aby mohli poslanci hlasovať aj online.

„Dnes je 106 úmrtí na COVID-19. Preto sa zišlo plénum NR SR. Lebo ľudia umierajú na COVID-19 a Slovensko potrebuje ústavne nespochybniteľný núdzový stav. Nikto z nás nie je z tohto nadšený. Nikto z vedenia NR SR nie je nadšený z toho, že sa parlament musí stretávať počas Vianoc,“ skonštatoval Šeliga s tým, že treba riešiť aktuálne problémy. Dodal, že strana Za ľudí neprišla s nápadom riešiť situáciu s karanténou poslancov vydaním vyhlášky hlavného hygienika, ktorá aj pozitívnym poslancom umožnila prísť na hlasovanie.

Vyhlásenie, že dnes je 106 úmrtí na COVID- 19 je otvorená lož a snaha o zastrašovanie. V rámci agentúrneho spravodajstva sme dnes priniesli aj nasledujúce vyjadrenie: „Počet potvrdených úmrtí na pľúcnu formu COVID-19 vzrástol o 106 prípadov, je to však spočítané číslo aj za sviatočné vianočné dni,“ uviedla pre TASR hovorkyňa MZ SR Zuzana Eliášová. Takže, buď sa poslanec NRSR Juraj Šeliga nezaujíma o skutočný stav veci, alebo zámerne klame a šíri poplašnú správu.

Na základe agentúrnej správy upravil Mgr.Dušan Deák.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *