Kauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava Radačovského jeho tromfy?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V statuse na sociálnej sieti exsudcu, europoslanca a splnomocneného zástupcu rodiny Lučanskej, Miroslava Radačovského, o ktorom ste sa mohli aj dnes dočítať na našom webe (https://davdva.sk/m-radacovsky-v-pripade-generala-lucanskeho-navrhuje-vysluch-novinarky-m-todovej-dennik-n/), bolo veľmi opatrne Miroslavom Radačovským avizované, kto bude postupne predvolaný pred orgány činné v trestom konaní, aby sa zúčastnili výsluchu, pri objasňovaní úmrtia generála Lučanského.

„Riadiac sa platným zákonom SR, s určitosťou navrhujem výsluch novinárky Moniky Tódovej a p. Mariána Kotlebu ako člena tzv. vyšetrovacej komisie“ prezradil Radačovský.

Radačovský sa veľmi opatrne vyjadroval k priehajúcemu vyšetrovaniu, pričom poukazoval aj na bezpečnosť „nebudem sa preto ku konkrétnemu vykonávaniu dôkazov vyjadrovať. Jednak by to bolo netaktické, neprofesionálne, a jednak proti takej sile, ktorú som vyššie popísal, by som mal len veľmi malú šancu bojovať s ňou v mediálnom priestore a buďme úprimní, možno by to mohlo byť aj nebezpečné.“

Napriek veľmi zdržanlivým vyjadreniam zástupcu poškodených generála Lučanského, Miroslava Radačovského sa vďaka komentárom jeho syna Michala Radačovského na Facebooku (v skupine Všetci za Milana) spoločnosť mohla dozvedieť, že medzi predvolané osoby bude v budúcnosti patriť aj ministerka Mária Kolíková a členovia komisie, ktorú zriadila.

Ostáva len veriť, že to nebol jeden z dobre strážených tromfov Miroslava Radačovského, pretože okrem predvolania Kolíkovej sa Radačovský ml. rozpísal, že predvolaní majú byť aj členovia komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková a tým niečo v konaní na vyriešenie smrti Milana Lučanského niečo nezmaril.

Dúfajme, že tých prekvapení má Miroslav Radačovský pripravených viac a tieto neboli jediné. 

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *