Kauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava Radačovského jeho tromfy?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V statuse na sociálnej sieti exsudcu, europoslanca a splnomocneného zástupcu rodiny Lučanskej, Miroslava Radačovského, o ktorom ste sa mohli aj dnes dočítať na našom webe (https://davdva.sk/m-radacovsky-v-pripade-generala-lucanskeho-navrhuje-vysluch-novinarky-m-todovej-dennik-n/), bolo veľmi opatrne Miroslavom Radačovským avizované, kto bude postupne predvolaný pred orgány činné v trestom konaní, aby sa zúčastnili výsluchu, pri objasňovaní úmrtia generála Lučanského.

„Riadiac sa platným zákonom SR, s určitosťou navrhujem výsluch novinárky Moniky Tódovej a p. Mariána Kotlebu ako člena tzv. vyšetrovacej komisie“ prezradil Radačovský.

Radačovský sa veľmi opatrne vyjadroval k priehajúcemu vyšetrovaniu, pričom poukazoval aj na bezpečnosť „nebudem sa preto ku konkrétnemu vykonávaniu dôkazov vyjadrovať. Jednak by to bolo netaktické, neprofesionálne, a jednak proti takej sile, ktorú som vyššie popísal, by som mal len veľmi malú šancu bojovať s ňou v mediálnom priestore a buďme úprimní, možno by to mohlo byť aj nebezpečné.“

Napriek veľmi zdržanlivým vyjadreniam zástupcu poškodených generála Lučanského, Miroslava Radačovského sa vďaka komentárom jeho syna Michala Radačovského na Facebooku (v skupine Všetci za Milana) spoločnosť mohla dozvedieť, že medzi predvolané osoby bude v budúcnosti patriť aj ministerka Mária Kolíková a členovia komisie, ktorú zriadila.

Ostáva len veriť, že to nebol jeden z dobre strážených tromfov Miroslava Radačovského, pretože okrem predvolania Kolíkovej sa Radačovský ml. rozpísal, že predvolaní majú byť aj členovia komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková a tým niečo v konaní na vyriešenie smrti Milana Lučanského niečo nezmaril.

Dúfajme, že tých prekvapení má Miroslav Radačovský pripravených viac a tieto neboli jediné. 

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *