Kňažko doteraz robil Matovičovi lacné promo, teraz ho vyzýva správať sa štátnicky

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

  Bratislava 21. marca (TASR) – Bolo by neodpustiteľnou chybou, ak by spory vo vládnucej koalícii negatívne zasiahli do zahraničnopolitických vzťahov Slovenska. Upozornili na to traja bývalí ministri zahraničných vecí — Milan Kňažko, Pavol Demeš a Eduard Kukan.


      Vo výzve na zodpovednosť preto apelujú na všetkých politických lídrov, aby sa správali ako štátnici a nehazardovali s dobrým menom Slovenska. Rovnako vyzývajú súčasného šéfa slovenskej diplomacie Ivana Korčoka (nominant SaS), aby ako nestraník zotrval vo svojej funkcii.


      „Zahraničná politika Slovenska si vyžaduje stabilitu, predvídateľnosť a jej kontinuita nesmie byť prerušovaná malichernými politickými šarvátkami,“ uviedli niekdajší šéfovia diplomacie. Zároveň vyjadrili želanie, aby sa v čo najkratšom čase našlo politické riešenie, ktoré bude rešpektovať dôveru voličov a povedie k naplneniu vládneho programu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
3 thoughts on “Kňažko doteraz robil Matovičovi lacné promo, teraz ho vyzýva správať sa štátnicky

 • 21. marca 2021 at 14:59
  Permalink

  Kňažko len predvádza svoju aroganciu a egoizmus . Slizkosť je jeho hlavná prednosť na , ktorej stavia svoju existenciu . Je ochotný zrádzať na počkanie .

  Reply
 • 21. marca 2021 at 15:19
  Permalink

  Skvelý herecký výkon r.1989 v hre PRAVDA A LÁSKA ZVÍŤAZÍ. Vieme, kto písal scenár tejto hry, vieme, kto túto hru režíroval, vieme, kto ju platil.
  Nikto už netlieska,
  scéna je prázdna,
  bola to groteska
  o múdrosti blázna.
  Nikto už netlieska.

  Nikto už netlieska, iba zbohatlíci, biele kone, špekulanti, zlodeji. Bravó, „Majstre“!

  Treba ďalej slúžiť svojmu mecenášovi zo Západu a spoza oceánu, a tak opäť na scéne, spolu s Demešom, riaditeľom mimovládok pre strednú a východnú Európu americkej mimovládnej organizácie German Marshall Fund/2000–2010/ a samozrejme spolu s Kukanom, ktorý má na rukách krv Juhoslávie.
  „Svätá“ trojica! Zahraničnopolitická dezorientácia!

  Reply
 • 21. marca 2021 at 19:41
  Permalink

  Ten slizký hlupák v čiernej diery za peniaze zapredá aj vlastnú mater. Koľko mu pani gubernátorka spoza plota zaplatila? Alebo do dostal príkazom ?
  Keď zhodnotím aj tie ostatné indivíduá, napadne ma veta od môjho starého otca.
  “ Z prázdneho duba môže len sova vyletieť“

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *