Kollárovi s Krajniakom sa začína rozpadávať ich hnutie Sme rodina

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Na sociálnej sieti okresnej organizácie Sme rodina – Ilava, sa objavil status, ktorý hovorí sám za seba. Komentujúci, ktorí sa do diskusie pridali a vyzerá to tak, že sami sú členmi hnutia, možno niektorí už bývalí a cítia sa centrálou hnutia oklamaní. Okrem iného im vytýkajú aj to, že do riadiacich funkcií boli dosadzovaní takí ľudia, ktorí nie sú členmi Sme rodina a nepodieľali sa na chode a kampaniach hnutia. Podobný príklad je minister Doležal, ktorý bol dosadený na svoj post, ako nečlen Sme rodina. Podobne je na tom aj jeho štátny tajomník Jaroslav Kmeť, donedávna zamestnanec Úradu podpredsedu vlády SR za Richarda Rašiho, ktorý bol silný podporovateľ strany SMER-SD.

Nespokojnosť zrejme je aj v iných častiach Slovenska. Okrem Ilavy sa spomínajú aj okresy hnutia Sme rodina Liptovský Mikuláš, Rožňava, Prešov, Trenčín, Humenné. Jedna z diskutúcich sa vyjadrila „najváším problémom hnutia je, že volebnou nocou Kollár zabudol na okresné štruktúry, ktoré mu po celú dobu robili pevný základ hnutia. Do funkcií dosadil veľa ľudí, ktorí vôbec neboli z radov hnutia a do vedenia postavil rozporuplnú, samoľúbu a neschopnú generálnu tajomníčku. Úplne zabudol, že okresné štruktúry ešte dodnes sa iba prizerajú, komu to vlastne 4 roky pomáhali a čakajú na veľké ďakujem“.

Facebook Sme rodina – Ilava

Sme Rodina už prestala plniť funkciu silnej strany, ktorá bude riešiť problémy obyvateľov Slovenska. Práve naopak! Zradila všetko, čo sľúbila. Svojim členom na spoločných konferenciách (ak sa dostaneme do vlády, postaráme sa o svojich členov)… Na posty riaditeľov UPSVaR I Sociálnej poisťovne dosadzuje ľudí bez príslušnosti k strane ale ešte horšie bez odbornosti a praxe k odboru… Z postou predsedov okresných organizácií vyhadzuje ľudí, ktorí im pomohli dostať sa na kreslá na ministerstvá a vo vláde a dosadzujú ľudí, ktorí nikdy v teréne pre ich nepohli ani prstom. Skončili už viacerí predsedovia I celé skupiny OO Hnutia Sme Rodina ktoré fungovali a šľapali za týchto papalášov terén 4r.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
5 thoughts on “Kollárovi s Krajniakom sa začína rozpadávať ich hnutie Sme rodina

 • 7. februára 2021 at 15:26
  Permalink

  Včera už bolo neskoro.

  Reply
  • 7. februára 2021 at 20:00
   Permalink

   Ono je to tak, znamy od nas ktory je u nich zatial okresnym, mi povedal, ze to je asi posledna sanca ze sa vedenie strany spamata. Ak neodstrani toxicku predsednicku vdaka ktorej pechtle mechtle sa mnohi okresni vzdavaju nielen funkcii ale aj clenstva, a inych zase sama vyhadzuje, tak predstavuje pre ich stranu casovanu bombu, A neposkodi len samu seba ale AJ cele ich hnutie. Na toto mal mali vcas mysliet. A to sa nehovori o nehakych konkretnostiach v mediach, ktore uz ale zacinaju rezonovat velmi medzi ludmi a udajne maju aj nejake podklady, a s ktorymi vyjdu von asi tesne pred predcasnymi. Potom ked to buchne, mozu jej podakovat.

   Reply
 • 7. februára 2021 at 15:33
  Permalink

  Čítať s kritickým odstupom !

  https://bit.ly/39Wk3dM

  Pokiaľ sa však potvrdí to , čo „háda“ Dr. Peková, bude to znamenať že ( zatiaľ ) nás očkovanie, tak ako pospolitosti sľubujú politici po celom svete, neochráni pred novými a novými ohniskami „akýchsi“ nákaz SARS, sprevádzaných najprv kašľom a napokon smrťou.

  Ak to tak bude, bude revolúcia – len neviem, či v náš prospech….

  Reply
  • 7. februára 2021 at 22:44
   Permalink

   Soňa Peková je odborníčka, ktorej to páli a má mimoriadne znalosti. To, čo hovorí, si nie sme schopní sami overiť, lebo nemáme tie znalosti a skúsenosti. A ak je to pravda, tak sa tie veci nedajú ani vygúgliť.
   Ale aj tak – problém je ten, že existujú biologické zbrane, že ich niekto roky vyvíja v labákoch a že to niekto platí. Hlavným problémom je, že na konci tej reťaze je ZISK.

   Reply
 • 7. februára 2021 at 17:12
  Permalink

  Sme rodina je vyslovene podvodná strana lipšicovskej kliky vytvorená za účelom odoberania voličov Smeru (aj názov odkazuje práve na Smer) a národných strán. Si všimnite, keď sa dostali do vlády, ako sa z nich stali len onuce Oľano a ako upustili od národných tém. Žiadna kritika globalizácie, ani pro-americkej zahraničnej politiky pod vedením Korčoka sa neuskutočňuje.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *