Korčok by mal poprosiť Lavrova o pár lekcií z diplomacie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


TASS: Lavrovova návšteva krajín Perzského zálivu bola viac než produktívna

Moskva 14. marca (TASR) – Návšteva ruského ministra zahraničných vecí Sergeja Lavrova v Saudskej Arábii, Spojených arabských emirátoch a Katare bola viac než produktívna, uviedla v sobotu v rozhovore pre Youtube kanál Solovjov Live hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Marija Zacharovová. Informovala o tom agentúra TASS.


      „Môžeme ju označiť za viac než produktívnu cestu,“ povedala Zacharovová. „Rozhovory neboli len protokolárnymi rozhovormi, boli to skutočne hlboké rokovania o bilaterálnych vzťahoch, našom prístupe a krokoch týkajúcich sa medzinárodných problémov a regionálnych záležitostí,“ uviedla, popisujúc rozhovory ako viacformátové, viacrozmerné rokovania s veľkými plánmi do budúcnosti a diskusiou o tom, ako ich uviesť do praxe.


      Strany okrem iného rokovali o širokom spektre problémov v rôznych sférach, vrátane situácie v Sýrii, hospodárskych vzťahov a spolupráce pri riešení pandémie nového koronavírusu.  


      Lavrovova návšteva krajín Perzského zálivu sa uskutočnila v dňoch 9. – 11. marca.   

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Korčok by mal poprosiť Lavrova o pár lekcií z diplomacie

 • 15. marca 2021 at 9:04
  Permalink

  Neviem či by mu pomohlo aj niekoľko cyklov lekcií.

  Reply
 • 15. marca 2021 at 13:12
  Permalink

  Korčok je iba taký menší korkový štupel v liberálnej,Americkej riti! Nič viac, nič menej!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *