Krajčí zostáva, pretože nechce utekať z bojiska. Slovensko sa však za tejto vlády mení z bojiska, na mesačnú krajinu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 23. februára (TASR) – Minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO) zostáva vo funkcii. Na utorkovej tlačovej konferencii uviedol, že nepovažuje za správne utekať z bojiska. Mrzia ho reakcie niektorých koaličných partnerov, naďalej však hovorí o podpore zo strany premiéra Igora Matoviča (OĽANO) aj klubu OĽANO.


      „Musím úprimne povedať, že som samozrejme smutný aj z reakcie pána Sulíka, eventuálne aj od niektorých poslancov zo strany Za ľudí, že ma vyzývajú, aby som vyvodil politickú zodpovednosť za situáciu, ktorá sa teraz udiala, na druhej strane mám veľmi silnú podporu pána premiéra a vlastného klubu. V tejto situácii nepovažujem za úplne správne utekať z bojiska,“ skonštatoval s tým, že ak je záujem, aby v kritickej situácii vo funkcii pokračoval, tak ostane.


      Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) počas dňa potvrdil, že o demisii ministra zdravotníctva hovorili na stretnutí štyroch koaličných lídrov. Nepovedal však, či je Krajčího demisia v hre, rozhodnutie je podľa neho na premiérovi.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Krajčí zostáva, pretože nechce utekať z bojiska. Slovensko sa však za tejto vlády mení z bojiska, na mesačnú krajinu

  • 24. februára 2021 at 8:38
    Permalink

    Takí dvaja chrumkavi idioti. Boze Slovaci co ste to zvolili za debilov.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *