Ľ. Blaha: Heger je len Matovičov hovorca. Aj priemerná handra by sa za toto urazila

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha (SMER – SD) publikoval status o tlačovej besede predsedu vlády Hegera, ministra financií Matoviča a ministra zdravotníctva Lengvarského.

Ľuboš Blaha: „Dnešná tlačovka Matoviča, Hegera a Lengvarského sa zapíše do dejín.“

1. Definitívne sa potvrdilo, že Heger je len Matovičov hovorca. Namiesto premiéra o uvoľňovaní opatrení informuje minister financií. To je strašidelné poníženie Hegera. Aj priemerná handra by sa za toto urazila. No Heger nič.

2. Bolo potvrdené, že už dávno sa Slováci mohli očkovať Sputnikom a všetky tie tanečky okolo ŠÚKL a Maďarov sú zbytočné – to len Matovič a jeho minister zdravotníctva je zbabelý to podpísať.

3. Zistili sme, že minister zdravotníctva nepochopil, že už nie je veliteľ armády a nestačí zrúknuť na desiatnikov, že už povedal, čo chcel povedať. On má slúžiť ľuďom, nie my jemu.

4. Na otázky ohľadom Sputnika nepovedal nič, len trikrát zhlboka – zachrapčal. No chápete, ľudia očakávajú odpovede a on si tam v priamom prenose čistí hrdlo od hlienov. Pri všetkej úcte, toto je výsmech.

5. Dozvedeli sme sa, že napriek uvoľneniu nás ďalej chcú mučiť nezmyselnými hračkárskymi testami, ani len do obchodu či do ZOO vás bez toho nepustia – toto je cez všetky čiary.

6. Ľudia už toho majú plné zuby. Nakúpili absurdné testy a teraz to potrebujú minúť. A tak nútia ešte aj deti v školách strkať si to do nosa. Odmenou im bude celodenný pobyt v triede v respirátore – celé zle.

7. Ale Matovičovi to je jedno. Na konci sa dnes zase vyplakal, ako všetci ubližujú jemu, on je tu to najväčšie chúďa na Slovensku.

8. A ako správny trojročný chlapec nám oznámil, že sme ho urazili, tak sa s nami nebude baviť. Aj formičku by po nás od zlosti hodil, keby ju nestratil na pieskovisku.

9. Toto nie je vláda, toto je blázninec. Heger zo seba súka nekonečné frázy ako treťotriedny kazateľ. Ešte nás aj varoval pred pekným počasím – veď vonku je len plus dva stupne, prší, fúka, metelica, proste, bacha na slniečko.

10. Oni už reálne blúznia. A Matovič to dáva na otca národa a za „dobré správanie“ nás ide pustiť von.

Vážený pánko, my nie sme tvoje deti, spamätajte sa!Odhadujem, že po dnešnej tlačovke pribudne ďalších aspoň 50 tisíc podpisov pod referendum. Toto šialenstvo už musíme ukončiť. Kým Slovensko ešte žije…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Ľ. Blaha: Heger je len Matovičov hovorca. Aj priemerná handra by sa za toto urazila

 • 13. apríla 2021 at 20:54
  Permalink

  Slovensko nepotrebuje testy, Slovensko potrebuje psychotesty.
  Nedá sa tu žiť!!!

  Reply
 • 14. apríla 2021 at 7:44
  Permalink

  Pán Blaha, veď testovanie a respirátory aj Vy schvaľujete. Ani raz som nepočula, aby sa vyšetrovanie chorých občanov, opakujem chorých občanov, vrátilo do ambulancií lekárov a nebolo podmieňované pred vstupom špáraním v nose. Urobil už niekto štatistiku, koľko ľudí prišlo do nemocnice „bez covidu“ a koľko z nich malo „covid“ po pretestovaní po 3 – 4 dňoch?
  Predsa „triedenie pacientov“ sa dá zariadiť (určite lacnejšie) aj pri vstupe do polikliník. Sú aj iné rýchlotesty (zo slín, z kapilárnej krvi).

  Reply
 • 14. apríla 2021 at 9:38
  Permalink

  Či Vy mravokárci čo ťaháte nitky nášho žitia nehanbíte sa za to, čo s nami stvárate. Po nemocniciach zomierajú na tisíce, horšie ako keby vojna bola, a v skladoch starne vakcína ktorú používa už pól sveta, len preto, že je z Ruska. Vám sa nejedná o národ, ale o zisky a o to, len aby ste si nepohnevali Strýčka Sama a jeho satelity!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *