Ľ. Blaha: Mňa by fakt zaujímalo, čo robí Matovič v Spojených štátoch. Nech si ho tam nechajú

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Mňa by fakt zaujímalo, čo robí Matovič v Spojených štátoch. Asi nikto neverí, že truhlík z Trnavy, ktorému sa manželka stará ešte aj o rodinné financie, išiel niečo vyjednávať s U.S. Steel. Panenko Márie, měj slitování.

 1. Dopadne to ako v Moskve. Páni sa dobre pozabávajú na Boratovi, čo ich došiel kuknúť, upečú ho ako žabu a on im podpíše čokoľvek.
 2. To je tak, keď s najväčšími obchodníkmi na svete posiela Slovensko vyjednávať miestneho poloblázna, ktorého najväčší hospodársky výkon bol, keď ošmejdil štát o dane a zneužil na to svoju matku.
 3. Navyše, každý vie, že vzťahy s U.S. Steel nepatria do portfólia ministra financií, ale ministra hospodárstva. A tak, ako sa Matovič v Moskve hral na ministra zdravotníctva, tak teraz lezie do kapusty Sulíkovi a zjavne ho chce iba ponížiť a vytočiť.
 4. Takto oni fungujú. Ďalej si robia naprieky ako malí pubertiaci. Sulík doma pení, dnes vyletel v parlamente na Budaja, že čo si to dovoľujú len tak zdvíhať rozpočet o neskutočné miliardy, kým je minister financií na výletíku v USA. A áno, mal pravdu.
 5. Toto nám dnes vládne. A potom sa čudujete, že týmto babrákom trvalo takmer tri mesiace, čo tu rvali Sputnik do hlodavcov, kým s ním konečne začnú očkovať? Sputnik už dávno mohol zachraňovať životy – a kvôli tejto vláde zomierali ľudia.
 6. Dnes som mal dlhý telefonát s jedným nemeckým poslancom, dlhoročným kamarátom z ľavicovej Die Linke. Spomínal mi príklad San Marína, ktoré má aktuálne socialistickú vládu.
 7. San Maríno je síce malý, ale sebavedomý a hrdý európsky štát. Nekašľali sa, dohodli sa s Ruskom a celú populáciu zaočkovali Sputnikom. Výsledok – totálny úspech. Žiadne vedľajšie účinky, žiadne problémy, krajina sa znova otvára a lockdowny skončili.
 8. Ale samozrejme – za svoju trúfalosť musí byť San Matíno potrestané. V EÚ rozhodli, že Sputnik nezaradia medzi vakcíny, ktoré sa budú akceptovať v rámci tzv. covid-pasov.
 9. Keďže San Maríno je ako enkláva vkliesnené do Talianska, znamená to, že jeho obyvatelia budú uväznení na svojom území ako v base. Až sem zašla nenávisť voči Rusku.
 10. Rusofóbia sa šíri aj v nemeckej politike, najviac postihnutá je strana Zelených, ktorá možno bude v Nemecku onedlho vládnuť. Kedysi skôr ľavicová, dnes tvrdo neoliberálna, slniečkarska a protiruská strana.
 11. Zelení sa kompletne zbláznili a rozhodli sa zavetovať nákup Sputniku v berlínskej samospráve s odôvodnením, že Rusi väznia Navaľného.
 12. Zvláštne, že im pri britskej AstraZenece nevadí, že Briti väznia Juliana Assangea. A pri Amerike im nevadí Guantánamo, ani milióny obetí amerických vojen. Prepánakráľa, čo má Sputnik spoločné s Navaľným?
 13. Rusofóbni blázni zjavne nežijú iba na Slovensku. Predstavte si, že toto bude o chvíľu vládnuť v Nemecku – to ešte aj kandidát CDU Laschet je v porovnaní s týmito milovníkom Ruska.
 14. Vidíte to sami. Útočí sa aj na štúdiu Lancetu, vedú sa spravodajské hry, snažia sa Sputnik zdiskreditovať, ako len vedia. Nepomáha. V Maďarsku perfektne funguje, rovnako aj v ďalších desiatkach krajín. A ľudia ho chcú.
 15. Nebyť retardovanej vlády, už sa ním dávno očkuje aj na Slovensku. Len to by takí ako Matovič či Sulík museli vládnuť a nie sa len pubertálne hádať, robiť si infantilné naschvály a smiešne výletíky za štátne.

Posielame pozdravy Matovičovi do Ameriky, priamo z parlamentu – nech si ho tam nechajú, my ho tu nechceme ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ľ. Blaha: Mňa by fakt zaujímalo, čo robí Matovič v Spojených štátoch. Nech si ho tam nechajú

 • 14. mája 2021 at 7:23
  Permalink

  Možno odpoveď na otázku v úvode príspevku je jednoduchá. Všetci fašisti na konci druhej svetovej vojny si hľadali útočisko na Americkom kontinente.
  Jeho tyrania sa blíži ku koncu a zrejme si bol vybaviť bunker 100 m pod zemou, aby sme ho odtiaľ nevyhrabali a nedotiahli pred tribunál, tak ako MOSAD vojnových zločincov z druhej svetovej vojny.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *