Ľ. Blaha: Nový minister zdravotníctva má byť Vladimír Lengvarský. Riaditeľ Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Pamätáte si na strašidelné správy o tom, že generála Lučanského v nemocnici surovo sotili z vozíka a museli mu ošetrovať hlavu? Viete, kto bol riaditeľom tejto nemocnice? Vladimír Lengvarský.

2. Pamätáte sa na pochybnosti, prečo prevážali generála práve do tejto nemocnice? A ako potom nechceli zverejniť zdravotný záznam o zraneniach Milana Lučanského? O tom, ako mal vpáčené oko a zlomeninu nadočnicového oblúka?

3. Uniknuté záznamy vtedy vyvrátili celú lacnú propagandu ministerky Kolíkovej o papučkách a prasknutej žilke… Viete, kto bol riaditeľom nemocnice, ktorá záznam tajila? Áno – opäť to isté meno. Vladimír Lengvarský.

4. Pamätáte sa, ako minister obrany Jaroslav Naď zúril, keď tieto záznamy unikli? Na sieti dokonca ponúkol odmenu za vypátranie vinníka, úplne ako na Divokom Západe.

5. Hovorí sa, že zdravotníkov vyšetrovali a zobrali im mobily. Len preto, že sa verejnosť dozvedela pravdu. Zodpovedný – riaditeľ nemocnice. Vladimír Lengvarský.

6. Okolo smrti a zranení Milana Lučanského je priveľa otáznikov. A jedno meno v celom tom desivom príbehu vyskakuje až príliš často. Vladimír Legvarský. A zhodou okolností to má byť nový minister zdravotníctva. Tie náhody.

7. Mimochodom, Legvarský nie je jediný, kto bol odmenený za „službu štátu“ v kauze Lučanský. Pamätáte si, kto poslal generála Lučanského do väzby a do odôvodnenia si vymyslel, že vlastní apartmán na Floride, kam vraj môže utiecť? Žiaden apartmán v USA pritom rodina Lučanských už dávno nevlastnila.

8. Bol to špeciálny prokurátor Peter Kysel. Chlap, kvôli ktorému sa v minulosti dostal z väzby na slobodu sýkorovský mafián Jašter, poslal na samotku generála, ktorý mafiánov naháňal a chytal. Na Kyselovej väzbe bol generál neskôr „zasamovraždený“.

9. A potom z pána Kysela zhodou okolností urobili Lipšicovu dvojku na špeciálnej prokuratúre. Je zástupcom Daniela Lipšica. Sladká odmena? Za Lučanského?

10. Lengvarský – minister zdravotníctva. Kysel – námestník špeciálneho prokurátora. Už len čakám, kedy vymenujú Moniku Tódovú, ktorá viedla proti generálovi tú najdrsnejšiu antikampaň, za ministerku kultúry.

11. Nie, táto vláda nemohla padnúť. Boja sa, koľko špiny by to vyplavilo. Boja sa, že po nich vyjde najavo pravda. A že si ich dostihne spravodlivosť.

12. Ešte potrebujú „odmeniť“ svojich ľudí. Najvyššími štátnymi postami. Ale pravda ostane pravdou: Vladimír Lengvarský je ako nominácia na ministra zdravotníctva fackou pre celé Slovensko.

Je prejavom vrcholnej neúcty voči zosnulému generálovi Lučanskému, že toto kontroverzné meno figuruje ako možný minister. Vrcholnej neúcty a arogancie.

Pravdu nezabijú, tá nikdy nezomrie. A nikdy pred ňou neutečú – pravda zvíťazí.

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Ľ. Blaha: Nový minister zdravotníctva má byť Vladimír Lengvarský. Riaditeľ Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku

  • 30. marca 2021 at 10:36
    Permalink

    Zloduch zloducha si hľadá!!!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *