Ľ. Blaha o Matovičovej tlačovke: Hodinu meškal, hodinu bolo slzavé údolie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


FB Ľuboš Blaha (SMER-SD):

Hodinu meškal, ďalšiu hodinu bolo slzavé údolie a záverečnú hodinu sa vyhováral a chichúňal ako pojašený pubertiak… Najdlhšia plačovka Igora Matoviča môže mať jediné vyústenie: pád vlády.

 1. Kvôli Matovičovi zomrelo 11 tisíc ľudí, ale načo by sme ľutovali ich rodiny – najväčšia obeť je tu Matovič. Lebo z neho urobili „vyvrheľa“ a „blbca“ a to je tá najväčšia národná tragédia. Hromadne plačme.
 2. On zvolal tlačovku, lebo ucítil náhlu potrebu sa poľutovať, postískať, zatriasť hláskom, úplný doják. Vraj ho novinári lynčujú. A jemu to „néni príjemné“.
 3. Ale keď médiá lynčovali nás za vraždu Kuciaka, s ktorou sme nemali nič spoločné, tak sa priživoval. Keď z nás robili ruských agentov, lebo sme odmietali rusofóbiu, tak sa priživoval. A odrazu vyplakáva, keď médiá kritizujú jeho.
 4. Celý mesiac sme tu mali mexickú telenovelu medzi Igorom a Richardom. A teraz tu máme voľné pokračovanie medzi Igorom a dvoma Zuzanami.
 5. Hej, presne toto dnes Slovensko potrebuje. Aby sa tu expremiér a prezidentka verejne okydávali v priamom prenose. Hanba obom.
 6. Ja vám poviem, kto je zodpovedný za fiasko so Sputnikom. Všetci traja. Matovič, Čaputová aj Baťová. A všetci traja by mali po dnešnom dni odísť z politického života. Zlyhali. Strašne zlyhali. A otravujú už celý národ – sú ako malé deti.
 7. Matovič mohol od 1. marca, kedy doviezol Sputnik, začať s očkovaním. Prečo to neurobil? Výhovorky, že kvôli mediálnemu tlaku to posielal do ŠÚKL a morčatám, je detinská. Jeho vláda dopustila, že 6 týždňov čakáme a o Sputnik ešte nakoniec aj prídeme. Kto za to môže, ak nie vláda?
 8. Baťová je len nepodstatná úradníčka. Áno, jej výrok o tom, že vakcíny Sputnik spája v 40 krajinách len názov, je šialený, nehorázny a toto je fakt na žalobu. Nemala to ako vedieť a urobila hanbu slovenskej vede. Súhlas.
 9. Mňa len zaujíma, prečo tu má Slovensko sledovať verejné hádky ex-premiéra a nejakej úradníčky? V čase, keď tu umierajú tisíce. Ak úradník rozpráva „bludy“, „politikárčí“ a podniká účelové „nepriateľské“ kroky proti Rusku – tak ho ako minister či premiér vyhodím a je to. Čo riešime?
 10. A keď ju nechám páchať zlo, tak som ako jej šéf zodpovedný – takto to funguje v normálnom štáte. To sa tu fakt celá krajina točí okolo nejakej treťotriednej úradníčky? To niekto nevidí, že toto je zodpovednosť Matovičovej/Hegerovej vlády?
 11. Čiže: Matovič zlyhal – odstúpiť. Baťová zlyhala – odvolať. A prezidentka Čaputová podľa dnešných slov ex-premiéra bude dôvodom, aby si Rusi zobrali vakcínu späť, lebo kryje Baťovú – tak to je škandál. Pani prezidentka zlyhala – odstúpiť.
 12. Vinní sú všetci. A mne je naozaj jedno, či má Matovič nejaký konflikt so svojim zamestnancom Radom Baťom, ktorý mu nadáva do „psychopatov“ a premiérovi Hegerovi do „žebrákov“.
 13. Prepáčte, ale ak si táto vláda nevie upratať ani svojich úradníkov, tak ako môžu bojovať proti pandémii? Čo budeme riešiť nabudúce, že Matovič má problém so svojou sekretárkou alebo jeho hádku s vrátnikom?
 14. V Rusku sa musia chytať za hlavy, čo to tu vládne za diletantov. Premiér tu nechal nejakú rusofóbnu úradníčku, aby tu rozohrala geopolitický hejt voči Sputniku – a nič s tým neurobil. A potom vyplakáva na tlačovke, ako mu médiá ubližujú a akých má neposlušných úradníkov. Na smiech.
 15. Podľa mňa toto budú dneska večer Rusi vysielať v telke ako hlavnú humoristickú talk-šou a celý národ sa bude plieskať po bruchách, že aha, toto je slovenská vláda.

Prosím, ukončite to, pán Matovič. Ako spieval Axl Rose – don´t cry. Neplačte. Odíďte. Aj s Baťovou a Čaputovou. Všetci traja ste to spackali. A kvôli vám budú umierať ľudia.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Ľ. Blaha o Matovičovej tlačovke: Hodinu meškal, hodinu bolo slzavé údolie

 • 15. apríla 2021 at 20:05
  Permalink

  A nakoniec sa mal prežehnať a povedať „Počuli Ste slovo BLÁZNOVO“

  Reply
 • 15. apríla 2021 at 20:51
  Permalink

  Tak sme si poplakali a teraz sup na testovanie, este ste dnes nemali spachlu v nose!!!

  Reply
 • 16. apríla 2021 at 8:39
  Permalink

  Strašná hanba Slovenska celá táto vládna garnitúra plagiátorov, podvodníkov, mafiánov, feťákov a vrahov.
  Zisťujem, že tu nechcem žiť a platiť im na všetky tieto svinstvá dane.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *