Ľ. Blaha o Z. Čaputovej: Toto robí v čase pandémie. Rozčapená na dlážke, opretá o stoličku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Mám sen. Je to sen, ktorý spolu so mnou sníva väčšina slovenského národa.

 1. Mám taký sen, že jedného dňa na čele štátu bude stáť vzdelaná a národ milujúca osobnosť, ktorá sa za Slovákov v tých najťažších chvíľach postaví.
 2. Osobnosť, ktorá bude prekypovať štátnickými skúsenosťami a nebude len bývalou referentkou na mestskom úrade v Pezinku a liberálnou aktivistkou, ktorej sa o prísun dolárov starali americké fondy a mimovládky.
 3. Osobnosť, ktorá sa vzoprie šialenému premiérovi a hneď v zárodku zastaví celoplošné testovanie, ktoré na Slovensku zabilo tisíce ľudí.
 4. Osobnosť, ktorá včas vyzve vládu, aby účelovo nenaťahovala núdzový stav, len aby sa vyhla protestom 1. mája a 9. mája. A keď ho tyrani konečne zrušia, odkáže im, nech sa nehrajú na hrdinov a nech lezú po kanáloch.
 5. Mám sen, že hlavou štátu bude osobnosť, ktorá sa nezapojí do lacnej propagandy, že vakcína je úsmev a celú debatu o očkovaní nezredukuje na ihlu a odhalené pliecko.
 6. Takáto múdra a vzdelaná osobnosť by namiesto toho vyzývala k objektívnej diskusii o očkovaní, čím by azda zachránila život tým nevinným ľuďom, ktorí zbytočne zomreli po očkovaní Pfizerom či AstraZenecou.
 7. Mám sen, aby raz na Slovensku bola prezidentom osobnosť, ktorá by nevymenovala za ministra financií podvodníka, plagiátora a deštrukčného maniaka.
 8. Takáto osobnosť by nikdy nekolaborovala s vládou, ktorá je zodpovedná za 12 tisíc obetí a nulovú pomoc štátu. Nikdy by takúto vládu nevymenovala, nikdy by jej nepomáhala, nikdy by sa nestala jej handrou.
 9. Mám sen, aby hlava štátu nešírila nenávisť voči nášmu bratskému ruskému národu, nepodhadzovala sa militaristom v NATO a neplnila pokyny americkej ambasády.
 10. Mám sen, aby na čele Slovenska stála osobnosť, ktorá by nespochybňovala základné ľudské právo na odpor voči vláde.
 11. Osobnosť, ktorá by sa neotočila chrbtom 600 tisíc spoluobčanom, ktorí podpísali petíciu za referendum o predčasných voľbách.
 12. Mám sen, že prezidentom raz bude osobnosť, ktorá bude chrániť Slovákov a bojovať za ich sociálne, demokratické a národné práva.
 13. Namiesto toho dnes máme hlavu štátu, ktorá v najťažších chvíľach národa vysádza buky, postuje fotky s frajerom a predvádza sa v nových garderóbach.
 14. A ahjľa, toto robí v čase pandémie. Rozčapená na dlážke, opretá o stoličku, len aby mala prenádherné štylizované fotečky do módnych časopisov. Toto má byť prezidentka. Hlava štátu. Tá, čo reprezentuje slovenský národ.

Namiesto toho, aby vypísala referendum, ona napľuje státisícom ľudí do očí a ide sa venovať fotečkám. Viete si predstaviť, že by sa takto infantilne správal Milan Rastislav Štefánik, Alexander Dubček či Gustáv Husák?

Táto pani je národnou potupou.

Áno, mám sen, aby Slovensko zase raz malo na čele štátu dôstojnú a suverénnu bytosť, ktorej záleží na Slovákoch a nie len na sebe a svojej gýčovitej sebaprezentácii.

Vždy, keď mohla, zradila Slovákov.

Mám sen. Je to sen hlboko zakorenený v láske k slovenskému národu.

Sen, že táto nočná mora už konečne skončí. A že Zuzana Čaputová odíde na smetisko dejín.

Slovenský sen.

Pre korektnosť Ľuboš Blaha v komentári dodal, že fotka je síce z minulého roku, ale na veci to nič nemení.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Ľ. Blaha o Z. Čaputovej: Toto robí v čase pandémie. Rozčapená na dlážke, opretá o stoličku

 • 14. mája 2021 at 22:16
  Permalink

  Vynikajuci sen p.Blaha.Len skoda,ze len sen a nie realita.Vela ludom sa sniva takyto sen.600 000 tisicom ludom.Ale,co z toho,ked sen sa neuskutocni.

  Reply
 • 14. mája 2021 at 22:47
  Permalink

  Treba vyčkať času, jak hus klasu a do troch rokov nestratiť pamäť.

  Reply
 • 15. mája 2021 at 18:57
  Permalink

  Aj ja mám sen, že národ slovenský dostane rozum. Lebo ten ju do funkcie poslal pri voľbách.
  Vzhľadom na rebríčky dôveryhodnosti, ktoré pravidelne vysoko vedie, ten sen sa mi asi nesplní.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *