Ľ. Blaha: Pán Matovič, nech ste v ktorejkoľvek liečebni – ak toto čítate, už to konečne pochopte

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poslanec SMER – SD Ľuboš Blaha napísal priamo a bez zdvorilostných fráz koaličným predstaviteľom napísal, čo si myslí a ako to je.

Facebook Ľuboš Blaha:

Hoďte do ringu uterák, pán Krajčí. Vyzeráte ako boxer po dvanástom kole.

1. Viete, čo je totálny rozklad štátu? Keď minister zdravotníctva na otázku, čo robiť s tým, že Slovensko je v počte úmrtí najhoršie na svete, mykne plecami, že nevie, čo s tým a že populárny bude ten, kto na to príde.

2. Úplne cítim, ako sa do národa vlieva dôvera a sevavedomie, keď toto je minister, ktorý má prinášať riešenia. Už tomu chýbalo len Chlora buanda salara banda. Za múdrosť, za múdrosť.

3. Ľudia umierajú a Krajčí rieši to, ako sťažiť ženám interrupcie. Lebo toto je v tejto chvíli tá najväčšia priorita Slovenska.

4. Slovensko je v totálnom chaose. Premiér neexistuje a tak trochu sme všetci radi, keďže premiérom je miestny klaun a vždy keď je Matovič pod sedatívami, ako teraz, tak je krajina bezpečnejšia.

5. Ale ten pohľad je tragický. Slováci v ťažkých mínusoch mrznú v radoch na špajchlu, aby vôbec mohli ísť do roboty a prežiť. Vzájomne sa nakazujú a chradnú. Štát len buzeruje, no nijako nepomáha.

6. V susednom Rakúsku ako hoteliér dostanete od štátu preplatených 80% minuloročných tržieb, plus kurzarbeit pre zamestnancov a pokryté máte fixné náklady. Slovák dostane akurát tak hubovú polievku od premiéra. Vraj je múdrosráč a má držať ústa.

7. U nás sa z európskych fondov nefinancuje pomoc, ale reklama Krajniaka. Včera som si asi päťkrát v rádiu vypočul, že Ministerstvo práce pomáha ľuďom – školený hlások to dôrazne zopakoval a do toho spomenul, že je to „aj vďaka európskemu fondu“.

8. Namiesto toho, aby dali peniaze do ľudí, oni si robia trápnu reklamu. Nemôžu tam rovno pichnúť, že Krajniak, lebo to by bola čistá defraudácia eurofondov. A tak tam pichnú „ministerstvo práce“. Žmurk.

9. Krajniak rieši svoju reklamu, Krajčí rieši potraty, Sulík sa háda s Matovičom a Čaputová spí. A potom sa čudujeme, že Slovensko je na chvoste sveta.

10. Komplet demoralizovaní sú aj koaliční poslanci. Linhart zo Sme rodiny rovno povedal, že bude hlasovať proti núdzovému stavu, a že už má toho plné zuby.

11. Vašečka vyvreskuje po Cigánikovej, že ju nechá odvolať z postu predsedníčky zdravotníckeho výboru. Byť to o 500 rokov dozadu, nechá ju rovno upáliť na hranici. Oni nič iné nevedia, len sa vadiť a nenávidieť .

12. Takto to nemôže ísť ďalej. Slovensko umiera a vláda je v rozklade. Ukončite to trápenie – nečakajte, kým to ľudia urobia za vás v referende.

Pán Matovič, nech ste v ktorejkoľvek liečebni – ak toto čítate, už to konečne pochopte. Je čas hodiť uterák do ringu. Hneď.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Ľ. Blaha: Pán Matovič, nech ste v ktorejkoľvek liečebni – ak toto čítate, už to konečne pochopte

 • 16. februára 2021 at 17:22
  Permalink

  Nevyzretí jedinci! Jeden šialenec sa hra na Plg. Mengeleho, druhý šialenec na Woldemorta, tretí šialený samovrah zastavuje medzinárodný rýchlik (rozumej Rusko) v plnej rýchlosti vlastným telom. Čo sa dá čakať od takýchto pomätencov?

  Reply
 • 16. februára 2021 at 20:05
  Permalink

  ..ale,ale ,súdruh! ..vari strana,v ktorej tak dlho úspešne utápate nemálo hlasov skutočných ľavičiarov,na úkor živoriacich autenticky ľavicových strán , nerobila s eurofondami rovnaké reklamy?! ..či to sú tí „naši“ bastardi ? Neviem, z čoho mi je viac smutno, či z tohto „súdruha“ ,alebo jeho voličov..

  Reply
 • 16. februára 2021 at 21:00
  Permalink

  Cez víkend bol Matelko na východe u svokry a na Poráči pri Rudnanoch sa sánkovať z rodinkou… vrabce štebotali…..

  Reply
 • 16. februára 2021 at 21:35
  Permalink

  Blaha zabudol na jednu dôležitú vec. My to máme prevádzku a dostávali sme pomoc ešte tú starú Pellegriniho od Marca 2020. Od Októbra 2020 neprišiel ani cent. Vtedy to zvýšili z 500 EUR na 800 EUR ale nevyplatili nič. Tak to nemali zvyšovať, keď mali na pláne pomoc nevyplácať. Teraz buzerujú SZČO, ktorí musia každý mesiac nanovo zasielať žiadosť o príspevok finančnými kontrolami, ktorú nariadili aj nám a teraz to tam stojí už 2 mesiace. Samozrejme, nevyplácajú sa príspevky a finančná kontrola, ktorou si to spodmienili sa tiež nekoná. Čiže to všetko stojí. Takých SZČO je 90% na Slovensku, ktorí nedostali od Októbra ani cent. A to si nevymýšľam ja, to je odhad zamestnancov UPSVR Piešťany.
  Rád by som vedel, kto je medzi tými zvyšnými ~10%. Ah, ano, Jožo Pročko. Ten dostal príspevok.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *