Ľ. Blaha: Parlamentný inkvizičný tribunál zasadol a odsúdil čarodejnice za to, že sa rúhali proti svätému Pfizeru a Panne AstraZenece Sedembolestnej

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Mňa už to ani nebaví komentovať. Takúto frašku ešte Slovensko nezažilo. Každý deň dávajú demisiu nejakí ministri – a Slovensko len znudene zíva. Zábavné to prestalo byť už pri splašenom Krajniakovi.

2. Dnes slovenská vláda prišla o kaderníka. A kto sa teraz postará o ich účesy, účesy, ach, tie účesy. Pri všetkej úcte, Branislav Gröhling stihol za ten rok akurát tak dvakrát zrušiť maturity. Úplný Ján Amos.

3. Nehovoriac o jeho totalitnom útoku na vysoké školstvo, ktoré sa pokúsil dostať pod kontrolu štátu – takéto niečo by si nelajzol ani Jozef Sivák počas vojnového štátu.

4. To fakt ideme predstierať, že tento pán, čo splagioval ešte aj svoju diplomovku, patril k najlepším ministrom tejto vlády? A to kto tak vyhodnotil – módny časopis Vogue? Alebo nacistický Völkischer Beobachter?

5. Prezidentka počas vládnej krízy celkom zjavne fandí neoliberálnej SaS, čo je síce vzhľadom na jej liberálne zázemie v Progresívnom Slovensku pochopiteľné – ale v tejto chvíli vyslovene propagandistické a trápne.

6. Spomeňme si, ako minister Korčok vyvreskoval, že Sputnik je „zbraň“. Spomeňte si, ako útočil na Rusko a podhadzoval sa Američanom. Ten chlap Slovensko nenávidí a jediné, čo ho vždy zaujímalo, bolo, aby ho potľapkávali po pleci vo Washingtone. To z neho robí najlepšieho ministra? Možno tak pre pani Čaputovú.

7. V týchto dňoch sme si pripomenuli bombardovanie Juhoslávie, pri ktorom vojská NATO povraždili stovky nevinných detí. V tom čase Ivan Korčok sedel na slovenskom zastúpení NATO – už vtedy slúžil, už vtedy zrádzal.

8. A keď Dzurinda poslal našich vojakov do Iraku, kde americká agresia viedla k vyše miliónu obetí, Korčok bol štátnym tajomníkom v pravicovej vláde a vyjednával náš vstup do NATO. Aj ten vykúpil krvou.

9. Prepáčte, ale z takýchto ľudí ide prezidentka Čaputová robiť najlepších ministrov? Ja chápem, že pre americkú ambasádu nič lepšie ako Korčok na Slovensku neexistuje – ale ruku na srdce, chváliť pri 9 tisíckach obetí Covidu akéhokoľvek ministra tejto šialenej vlády, to je od prezidentky vrchol cynizmu.

10. Mimochodom, táto úžasná vláda vo svojej nekonečnej dobrote stihla sprísniť podmienky pri zákaze vychádzania. Už nebudete môcť ísť do iného okresu do prírody ani s testom. A keď budete v prírode po ôsmej, hrozí vám mastná pokuta.

11. Ako za nevoľníctva. Už len čakám, kedy vytiahnu dereše. Vysvetlí mi niekto, od koho by tak niekto v lese o deviatej večer dostal Covid? Ak tam nepobehuje zbesilý Matovič a nevysáva krv z jednorožcov, tak vám v lese fakt nič nehrozí – prečo by tam, preboha, ľudia nemohli chodiť?

12. Vláda je paralyzovaná, parlament je paralyzovaný, štátna pomoc žiadna, nič nefunguje, ale na to, aby vás mohli obrať ešte aj o posledné zvyšky slobody, na to si nájdu čas aj uprostred svojich infantilných hádok.

13. Dnes dokonca zvolali parlamentný kultúrny výbor, aby mohli zaútočiť na dve redaktorky RTVS, ktoré objektívne informovali o podozrení, že 38-ročná učiteľka mohla zomrieť kvôli AstraZenece.

14. Ja len, že kvôli podobným podozreniam takmer polovica Európy pozastavila očkovanie britskou vakcínou… A u nás? U nás sme pozastavili výplatu novinárkam, ktoré o tom uverejnili reportáž. Perfektné!

15. Parlamentný inkvizičný tribunál zasadol a odsúdil čarodejnice za to, že sa rúhali proti svätému Pfizeru a Panne AstraZenece Sedembolestnej. Celé zle.

Každý deň nové útoky na slobodu, každý deň nové hádky, každý deň nové zlyhania. No ich od válovov nedostane nič. Prezidentka Čaputová hrá s nimi – ani ona nechce pád vlády.

Je jediná cesta, ako vrátiť Slovensku dôstojnosť a slobodu. Referendum! Podpisujme, priatelia, už sme blízko!

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Ľ. Blaha: Parlamentný inkvizičný tribunál zasadol a odsúdil čarodejnice za to, že sa rúhali proti svätému Pfizeru a Panne AstraZenece Sedembolestnej

 • 24. marca 2021 at 20:00
  Permalink

  Pekne povedané ale americké fašistické svine pripustia zmenu len pri občianskej vojne . A hlavne aby tieklo dostatok krvi . Bojujeme do posledného Slováka za americké fašistické záujmy. Humanitárne zbombardujeme kohokoľvek.

  Reply
 • 24. marca 2021 at 20:46
  Permalink

  „7. V týchto dňoch sme si pripomenuli bombardovanie Juhoslávie, pri ktorom vojská NATO povraždili stovky nevinných detí. V tom čase Ivan Korčok sedel na slovenskom zastúpení NATO – už vtedy slúžil, už vtedy zrádzal.

  8. A keď Dzurinda poslal našich vojakov do Iraku, kde americká agresia viedla k vyše miliónu obetí, Korčok bol štátnym tajomníkom v pravicovej vláde a vyjednával náš vstup do NATO. Aj ten vykúpil krvou.“

  A podľa Čaputovej je Korčok jeden z najlepších ministrov, hmmm.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *