Ľ. Blaha reaguje na tzv. vyriešenie vládnej krízy

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poviem to najslušnejšie ako viem.

1. Mesiac traumatizujú krajinu a potom sa nakoniec nič nezmení, len Matovič dosadí na post premiéra svoje autíčko na ovládanie.

2. Eduard Heger sa v debatách s Robertom Ficom znemožnil pred celým Slovenskom. Opakovane. A za odmenu bude premiér. To už tam fakt mohli dať rovno poslankyňu Tabak.

3. Ich marcové hádky stáli život zhruba 2500 ľudí a Matovič zo seba napriek tomu robí Ježiša Krista, ktorý odpúšťa a nastavuje druhé líce. To je výsmech ľuďom.

4. A úplná chuťovka – na post ministra financií posadiť daňového podvodníka, ktorý na svoje podvody zneužil ešte aj vlastnú matku, to sa zapíše do dejín cynizmu.

5. A čo bude ďalej? Piťo ako minister vnútra? Oni si z ľudí musia robiť srandu. Matovič predsa o fiškálnej politike nevie zhola nič – na Ecofin pôjde s dreveným počítadlom pod pazuchou?

6. No nič, stalo sa presne to, čo sme hovorili. Válovy sú mocnejšia sila ako ego. Matovič ale nikdy nezabudne, ako ho ponížili – jeho, veľkého spasiteľa, donútili ustúpiť.

7. V OĽaNO sú presvedčení, že za to môže Sulík, prezidentka a mafia v base… Pocit krivdy ich zožerie zvnútra. Vendeta bude sladká. Toto je len začiatok.

8. A tak všetko ostáva po starom, ďalej sa budú vo vláde hádať Matovič a Sulík, ďalej budú kradnúť, ďalej bude všade chaos, ďalej budú kašľať na ľudí.

9. Jediná šanca je referendum. Vravíme to od začiatku. Referendum a predčasné voľby.

10. Slovensko dnes prehralo. A bude prehrávať, kým tu budú vládnuť ľudia, čo majú až také gigantické egá, že potrebujú mesiac na to, aby si vymenili jeden bavorák za druhý.Slovensko je ako horiaci dom a oni veselo presúvajú nábytok. Celé zle.

Referendum!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľ. Blaha reaguje na tzv. vyriešenie vládnej krízy

 • 28. marca 2021 at 22:29
  Permalink

  Na Slovensku zomrelo už 9500 ľudí.Ak by lekári prvého kontaktu liečili týchto ľudí od začiatku,t.j.od prepuknutie prvých príznakov u nich doma napr.Ivermektínom,tak by dnes minimálne tretina obetí žila.Ivermektín síce bývalý minister zdravotníctva užívať na polroka povolil (je to off label liek a na jeho používanie stačí podpis MZ)no niekto „hore“zabezpečil,aby v lekárňach tento liek nebol!A pre mňa je nepochopiteľné,že o tom kto konkrétne a menovite bráni liečbe Ivermektínom sa nepíše v mainstreame,ale ani na tomto webe!Lebo ten,kto sa postaral o to,aby Ivermektín nebol u nás dostupný,je masový vrah slovenských seniorov.Mlčí koalícia,ale cudne sa téme Ivermektín vyhýba aj opozícia.Nehovorí o tom ani Pellegríni a Raši a tupo o tom mlčí aj Fico a Blaha! PREČO !!!?

  Reply
 • 29. marca 2021 at 8:02
  Permalink

  Mgr. Matovič – minister financií Slovenskej republiky

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *