Ľ. Blaha: Rozmýšľam, či sa už netlačia odznačiky All for Baťová

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha (SMER-SD) opäť to zhrnul bez prikrášlenia.

Igor Matovič mi už pripadá ako také hnilé jablko slovenskej politiky. Všetkým smrdí, nikto ho nechce, ale celá vláda okolo neho lieta ako vinné mušky a nevedia s ním nič urobiť.

 1. Práve som si vypočul Richarda Sulíka na Slovenskom rozhlase a ten ani neskrýval, že sa za neho hanbí ako pes. A vraj ho bude „riešiť“ premiér Heger, že je to jeho problém.
 2. Oni si toho Matoviča presúvajú, ako keby sa už pri ňom nevedeli ani nadýchnuť. Každý cíti, že mu to nahnedlé ovocie v ruke zapácha, ale nikto to nevie zahodiť do koša. Toto je už zhruba rok hlavnou témou slovenskej politiky.
 3. Otvorte si oči, vážení. Matovič nespadol z nebies. Nebyť SaS, nikdy by nestál na čele vlády. Nebyť prezidentky Čaputovej, nebol by minister financií. Môžete za neho všetci.
 4. A vyhovárať sa na Eduarda Hegera, že ho „vyrieši“ – nedajte sa vysmiať. Veď Heger je len Matovičova sekretárka. Jediné, čo Matovičovi povie medzi štyrmi očami, je – áno, pane.
 5. Matovič je samozrejme zodpovedný aj za spackaný nákup Sputniku. Normálny človek by Sputnik nakúpil, zaplatil a dal ním očkovať Slovákov. Matovič ho nakúpil, nezaplatil a dal ho morčatám.
 6. Ale opakujem – celá táto blamáž nie je iba vinou Matoviča. Dnes aj Sulík v priamom prenose potvrdil, že Baťovej výrok o Sputniku bol čisto politický. A to si predsa úradníčka nemôže dovoliť.
 7. A keď takáto nehoráznosť zaznie, tak je povinnosťou politických elít ospravedlniť sa Rusku za rusofóbnu úradníčku, uviesť veci na pravú mieru a vyhlásiť do sveta toto:
 8. Vážení partneri vo svete, u nás fakt veda nefunguje tak, že si cuciame veci z prstu, to len uletela jedna lekárnička, áno, urobila hanbu slovenskej vede – sorry za to.
 9. Jasné, že Zuzana Baťová nemohla vedieť, aký Sputnik majú v 40 krajinách, skúmala maximálne tak tri, čiže s vedou ani empirickým skúmaním jej bludy nemali nič spoločné. Prepáčte, bolo to zlyhanie, Sputnik je samozrejme v poriadku.
 10. Toto malo zaznieť od prezidentky Čaputovej. Namiesto toho Baťovej doniesla kyticu. Pre Rusov to mohla byť posledná kvapka – a celkom pochopiteľne. Urážajú ich, nezaplatia, vedú voči nim ideologickú vojnu – len preto, že chceli pomôcť… Takúto máme prezidentku. Takéhoto máme lídra koalície.
 11. A namiesto toho, aby sme od Baťovej ako od údajnej vedkyne očakávali viac než protiruskú propagandu, tak sa sfanatizované liberálne decká vydajú na „fakľový pochod“ na ŠÚKL – pardon, kyticový pochod.
 12. PS-Jugend si zavolá 50 kamier na úplne „spontánne“ a „diskrétne“ odovzdanie kvetinky riaditeľke Baťovej. Žiadna politika, číra láska. No chápete – ideš si len tak po ulici a odrazu ti náhle napadne, že odnesieš kvetinu na ŠÚKL.
 13. A tak ju v zatvorenom kvetinárstve kúpiš, porušíš všetky Mikasove vyhlášky o zhromažďovaní, zapózuješ pred kamerami a potom sa veselo tváriš, že to bol bola číra spontaneita a celé to zariadil sám vesmír.
 14. Rozmýšľam, či sa niekde už netlačia odznačiky All for Baťová. Jasné, že toto je celé len politická hra. Tu nejde o Baťovú. A vlastne ani o Matoviča. Tu ide o to, kopnúť si do Ruska a do Sputniku.
 15. Matovič je hnilé jablko slovenskej politiky. Lenže problém je, že takýchto hnilých jabĺk tu máme viac – a úplne najviac hniloby cítiť z liberálnej kaviarne. A z istého paláca, ktorý sa čoraz viac premieňa na baštu liberalizmu a rusofóbie.

Peknú sobotu, priatelia :-)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
10 thoughts on “Ľ. Blaha: Rozmýšľam, či sa už netlačia odznačiky All for Baťová

 • 17. apríla 2021 at 15:06
  Permalink

  Ja, rozmýšľám nad tým, že sa nenašiel žiaden statočný človek čo by jej pred úrad vykydal fúru hnoja.

  Reply
 • 17. apríla 2021 at 18:32
  Permalink

  Samozrejme že „to nahnedlé zapáchajúce ovocie nevedia zahodiť do koša“!
  Veď Matovič má pod palcom väčšinu poslancov koalície. A miliardy čakajú.

  Reply
 • 17. apríla 2021 at 18:44
  Permalink

  Ľubo Blaha!
  Možno s ním len súhlasiť,aj keď vždy tomu tak nebolo.Pamätám si ešte,keď sa aj s rodinkou zúčastňoval „gay PRIDE“v Bratislave.Ale dobre!Takáto kritika akú vznáša k súčasnému dianiu,je potrebná a ďakujem mu za ňu !
  Len mi nedá,aby som k Blahovi a strane SMER-SD nevzniesol dotaz : „Čo ste v parlamente urobili preto,aby na Slovensku nezomrelo na Covid-19 už 11 tisíc zväčša starých ľudí ?“Prečo ste nepresadili,aby lekári prvého kontaktu liečili ľudí nakazených vírusom Sars-CoV-2 Ivermektínom?Prečo ste nebojovali za to,aby bol tento liek u nás nie len povolený,ale aby bol lekárom a pacientom aj v dostatočnom množstve prístupný?Veď jeho životy zachraňujúca účinnosť je dnes už nespochybniteľná!
  V Európe už zomrelo na Covid-19 1 milión a vo svete 3 milióny ľudí!A keďže 90% z nich bolo vo veku 65+ rokov a existovala možnosť ich záchrany liekom ktorý sa „previnil“jedine tým,že bol príliš lacný na to,aby sa na ňom dalo zarobiť,možno to zomieranie bez akýchkoľvek pochybností nazvať genocídou starých ľudí!

  Reply
  • 17. apríla 2021 at 18:58
   Permalink

   Starí ľudia veľa pamätajú. A podľa vládnych strán netvoria hodnoty!

   Reply
  • 17. apríla 2021 at 21:21
   Permalink

   Trochu nefér a necitlivá otázka. Pánovi Blahovi na covid zomrel otec. Nebolo v jeho moci, aby ho zachránil… a vy mu ešte budete vyhadzovať na oči 11 tisíc ďalších. Trochu moc.

   Reply
   • 17. apríla 2021 at 22:24
    Permalink

    Súhlasím!11000 obetí je moc!A že k nim patrí aj otec p.Blahu mi je ľúto,ale nič to nemení na tom,že ak by bol p.Blaha st. liečený Ivermektínom alebo inými antivirotikami kým ho ešte Covid-19 nevyhnal do špitálu,tak mohol žiť!A ja sa nikdy nezmierim s tým,že ľudia zomierajú vďaka nenažranosti farmaceutických firiem a servilite našich politikov spolu s lekármi skorumpovanými BigPharmou.Ak ale zoberiem do úvahy vašu výtku,tak by som musel priznať,že od Ľ.Blahu a celej strany SMER-SD očakávam….“trochu moc“ak chcem od nich,aby to veľké zomieranie starých ľudí zastavili!…alebo aspoň obmedzili!
    Čo mi to vlastne vytýkate ?Lekár má liečiť !A naša vláda lekárom liečiť zakázala!Resp.povolila im liečiť len symptomaticky a ešte aj to len po telefóne!Postup je takýto : Človek sa pri testovaní dozvie,že je nakazený.Oznámi to telefonicky svojmu lekárovi.Ten mu doporučí,aby sledoval svoju teplotu a oboznámi ho s príznakmi.Na druhý deň pacient volá zase,že má 38 stupňovú horúčku a lekár mu po telefóne doporučí paralen a zvýšený príjem tekutín.No a na ďalší deň,keď sa pacient už dusí tak pre neho príde sanitka a odvezie ho na JIS-ku,potom pod ventilátor a nasleduje už len márnica!Niektorí lekári ale aj starostovia obcí a miest a napr.aj majiteľ Podbrezovských žekleziarní p.Soták,zabezpečili pre svojich ľudí,Ivermektín s vitamínmi a doplnkami a lekár ich ľuďom ordinuje podľa návodu aliancie lekárov FLCCC,protokolu I-MASK+.Podobne lieči ľudí aj doc.Torok v košickom VÚSCH a iní lekári na Slovensku!Nikdy politikov nezaujímali výsledky,ktoré títo lekári,starostovia, primátori a podnikatelia v ochrane svojich ľudí Ivermektínom dosiahli a dosahujú!Ivermektín síce bývalý minister povolil na základe toho,že sa jedná o off label liek,no následne sa u nás niekto postaral o to,aby tento liek nebol na Slovensko dovezený!V lekárni ho nezoženie nikto a ľudia pijú ivermektín určený pre ovce-mimochodom vyrába ho f.Pharmgal Nitra pod názvom Galmektín.Nebol by žiadny problém prispôsobiť ho pre použitie v humánnej medicíne!
    Tak preto očakávam,že práve strana SMER-SD bude obhajovať právo našich seniorov na život!Alebo máte inú predstavu?

    Reply
    • 18. apríla 2021 at 12:14
     Permalink

     Škoda reči! Posolstvo nedošlo až do centra vyššej nervovej sústavy.
     Keby ste aspoň mali predstavu, koľko konkrétne pán Blaha bojoval za ivermektín a za inteligentnejšie riadenie pandémie. Tým, že mu plieskate po hube, robíte dobrú službu práve farmafirmám a súčasnému režimu. Hlavne, že pri tom vykrikujete „priměřeně!“

     Reply
     • 18. apríla 2021 at 16:24
      Permalink

      Zjavne nedošlo!Ale vám!Dnes v diskusnej relácii STV,som p.Blahu počul prvý krát hovoriť o Ivermektíne ale aj to len okrajovo a bez odozvy!Na DavDva uverejňujete príspevky Ľ.Blahu často,no aby hovoril o Ivermektíne,som nezaznamenal!Ste zbytočne agresívny,ja nie som Blahov nepriateľ !Robím rozdiel medzi položením podľa môjho názoru legitímnej otázky a obvinením! Na rozdiel od vás,ktorý ako sa zdá,s tým problém máte!Tak aspoň skúste voliť v diskusii iný tón! Nedal som vám žiadny dôvod pre vašu argumentáciu ad hominem!

 • 18. apríla 2021 at 1:10
  Permalink

  Abo, ked mohol „obycajny“ starosta nakupit Ivermectin pre celu obec, tak to mohol urobit vo vacsom aj smer a rozdavat ho ludom za symbolicku cenu

  Reply
 • 18. apríla 2021 at 19:58
  Permalink

  Pokračuje to tým zapredaným kurvám podľa plánu. Slota dobre povedal: Budene bojovať za americké záujmy! Už je to v plnej nahote tu!!! milan

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *