Ľ. Blaha: V. Remišová išla L. Kamenického skúšať a zase z toho vyšla ako trdielko. Ako reagoval Kamenický?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


K dnešnej relácii o 5 minút 12 sa rozpísal Ľuboš Blaha:

Ten pocit, keď chce Veronika Remišová niekoho skúšať – a zase z toho vyznie ako úplné trdielko. Dnes v RTVS to bolo epické ?

1. Laca Kamenického sa spýtala, čo sme urobili pre rodiny a chichňala sa, že to nebude vedieť.

2. A on vysúkal z rukáva asi 15 opatrení, vrátane rekordného nárastu rodičovského príspevku, o ktorom Remišová ani nevedela, že existuje.

3. Toto bolo K.O. v priamom prenose. Vasilisa Premúdra je známa tým, že ju v priamom prenose vždy niekto znemožní. Ale že až takto.

4. Robert Fico Remišovú minule nachytal na rodičovskom príspevku – Slováci si ešte dodnes liečia svalovicu na bruchu, ako sa schuti zasmiali.

5. Médiá sa jej minule pýtali, čo hovorí na nového šéfa SIS, ktorého práve odhlasovala a ona ani len nemala tucha, že takéto niečo sa udialo. Svet okolo plynie a našej Veronike iba bzučí v hlávke.

6. A Slovensko sa už niekoľko rokov baví na tom, ako najmúdrejšia pani Remišová odpovedá na otázku, aká je aktuálna efektívna daňová sadzba pri výbere DPH – vraj „odpovede tu kladie moderátor“. A Slovensko ľahlo k zemi.

7. Toto je Veronika Remišová. Pre kamarátov „Vasilisa Premúdra“. Má z toho mindráky, a tak sa chcela dnes všetkým ukázať, aká je múdra. A zase to nevyšlo. Ako na potvoru. Chúďa naše.

8. Pripravila sa, našla číselko, na ktoré sa bude pýtať, položila otázku… a Laco Kamenický ju so smiechom strčil do vačku. Spýtala sa ho na deficit spred dvanástich rokov a on jej odpovedal na percento presne. To bolo perfektné.

9. Zúfalo sa ho spýtala na ďalší deficit z iného roku a on jej zase odpovedal na percento presne. Šach-mat. Vyškolil ju ako malé dieťa. Kto umí, ten umí, kto neumí, ten čumí.

10. A keď sa jej Laco Kamenický na oplátku spýtal na výdavky štátneho rozpočtu, jej odpoveď bola „nóóóó, pokračujte“. „Nóóóó, pokračujte“ is the new „Odpovede tu kladie moderátor“. Bravó!

11. Remišová sa dnes strápnila tak ako vždy. To je už skoro národná tradícia. Keď je Veronika v telke, ľudia vyťahujú pukance a pripravujú bránicu – to je normálne lepšie než Prci, prci, prcičky.

12. Ja osobne som sa výborne zabavil aj na tom, ako Laco Kamenický fľochol Remišovej do očí, že tak ako dnes táto vláda zneužíva väzby, to bolo presne aj za Hitlera – skoro pukla od zlosti a pritom je to absolútna pravda.

Správajú sa ako obyčajní fašisti. S jediným rozdielom – aj ten najvymetenejší nácek na poste ministra by vedel, aké sú výdavky štátneho rozpočtu či výška rodičáku. No Remišová nie. Tá nevie nič.

Poprosíme stranu Za ľudí, aby už konečne Veroniku stiahli z obehu – už sa nevládzeme smiať. Ďakujeme

A čo na to Ladislav Kamenický?

Na sociálnej sieti si zvyšok očividne nedele užíva: PO RELÁCII O 5 MINÚT 12 S REMIŠOVOU – PIVKO ? A FAZUĽOVICA ? S ÚDENÝM MÄSOM, REZANCAMI A KYSLOU SMOTANOU ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Ľ. Blaha: V. Remišová išla L. Kamenického skúšať a zase z toho vyšla ako trdielko. Ako reagoval Kamenický?

 • 16. mája 2021 at 15:08
  Permalink

  Boris Filan pred rokom o Remišovej “ Keď bola Veronika poslankyňou tak ste mohli mať dojem , že niečo vie robiť , keď sa stala ministerkou zisťujete , že robiť nevie nič “ .

  Reply
  • 16. mája 2021 at 16:10
   Permalink

   Tragédia je, že je na tom poste a nevie, že nevie.

   Reply
 • 17. mája 2021 at 9:56
  Permalink

  Systém Internacional (organizácia pre miery) zavádza novú veličinu 1 Remiš. Jedná sa o jednotku hlúposti. V praxi sa však uvažuje len s používaním jednotiek rádovo menších, napríklad mikroRemiš, v extrémnom prípade miliRemiš, nakoľko hlúposť na úrovni základnej jednotky sa v bežnom živote vyskytuje zriedkavo.

  Reply
 • 17. mája 2021 at 10:23
  Permalink

  Tej zene chyba sebareflexia.Bojim sa aby podla nej nezacali muzi hadzat vsetky zeny do kontajnera na cele s tou pani a napis na kontajneri DEBILIZMUS

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *