Ľ. Blaha: (video) Bývalá mimovádka ministra Naďa dostáva od štátu obrovské peniaze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ako ďalej Ľuboš Blaha doplnil: „Ten pocit, keď vláda pošle 50 tisíc bývalej mimovládke svojho ministra. Pamätáte si na „bezpečnostnú“ mimovládku ministra Naďa? Neuveríte, ale stále existuje a darí sa jej skvele. Odkedy je Jaroslav Naď vo vláde, peniažky od štátu sa len tak kotúľajú… A ona za peniaze daňových poplatníkov veselo šíri protiruskú propagandu… Tie náhodičky. A nie je to tak trochu konflikt záujmov, milý pán minister?“

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ľ. Blaha: (video) Bývalá mimovádka ministra Naďa dostáva od štátu obrovské peniaze

 • 14. apríla 2021 at 20:28
  Permalink

  Kdeže sú teraz všetky americké fašistické mimovládky, Inštitút pre verejné otázky, Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť, Aliancia fair-play, Zabráňme korupcii, amnesty international a podobné smrady vyrábajúce tupú politickú garnitúru ???
  Jegor Pakovič Magorovič Trnavký nereaguje ???
  A bratislavsko- trnavská mafia si mastí vrecká. Hnus špiny parlamentné. Kde máte tých Vašich 100 poslancov ? Korýt je stále málo a svíň požehnane.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *