Ľ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá, či Krajčí má byť vyhlásený za svätého

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Krátky zostrih Ľuboša Blahu (SMER-SD) z dnešnej relácie Sobotné dialógy, ktorej sa dnes zúčastnil vo verejnoprávnej RTVS.

Ľuboš Blaha: „Je Matovičova vláda zločinecká organizácia? Podľa samotného premiéra Matoviča zjavne áno… Prečo?“….viac vo videu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľ. Blaha: (video) Namiesto pomoci ľuďom sa Matovič zaoberá, či Krajčí má byť vyhlásený za svätého

 • 14. marca 2021 at 8:45
  Permalink

  Marečku, bááárs dobre ši zrobil. Calému Slovensku še uľavilo. Naša nádzej na prežice še zvýšila. Budze záľežec na tým, jaký kovaľ ce nahradzi.
  Ešči ci dám jednú dobrú radu. Odíc zo Slovenska už še ňevracaj. Ic do klaštora a modli še za svoje hrehy. Bo teľo nás ňepomrelo aňi vo vojne, jak za tvojeho miňištrovaňa. Peklo ce už ňemiňe. Aľe v klaštore ňič nepopsuješ a jak lapiduch ešči by ši mohol zabic veľa ľudzi, aj ked , ňeznam, jaký glupták by še ci ešči dal ľečic. Ani by nás neprekvapilo, keby ce v tým kláštore vyhlášili za svetého covidobijcu.
  Tvoj Spišák
  PS
  Ľem, žeby tak … … ošvecil aj ostatných Tvojich kumpanoch

  Reply
 • 15. marca 2021 at 7:31
  Permalink

  Marečko znal šikovne ľudzom dlubac v nośe. Na tych caloplošnych maňebroch to neraz ukazal jak mu to idze od ruky. Ta toto by mal robic i nadaľej.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *