Ľ. Blaha (video): Strana Za ľudí je rozbitá ako Braňo Mojsej po 12. fľaške borovičky

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Toto už nie je normálne – slovenská pravica, vrátane pani prezidentky, sa každodenne strápňuje v priamom prenose:

1. Prezidentka Zuzana Čaputová v čase katastrofálnej vládnej krízy zvolala tlačovku, aby nám predstavila – pulzný oximeter.

2. Aké štátnické, úplná Queen Elizabeth. Aj tá počas historických krízových chvíľ zvoláva tlačovky po boku so zástupkyňou firmy Alza. Ako inak.

3. To už pani prezidentka do paláca mohla rovno pozvať toho malého uškriekaného zeleného Alzáčika, nech Slovensko informuje o novom maxi výpredaji. Prosím pekne – hlava štátu. Štipnite ma, toto nemôže byť pravda.

4. Minister Sulík medzitým podal demisiu s tým, že sa chce o pár dní zase vrátiť do vlády – to je ako v Kocúrkove.

5. Aj odstupuje, aj neodstupuje – už len si odtrhnúť margarétku a trhať lupienky. To je asi jediný spôsob, ako zistiť, čo vlastne chcú.

6. Oni už ani demisie nevedia podávať. Matovič aj odstúpi, aj ostane vo vláde. Sulík aj odstúpi, aj sa chce vrátiť do vlády. Krajniak aj odstúpil, aj sa chce vrátiť.

7. Oni nemajú žiadnu dôstojnosť? Im je jedno, že umierajú ľudia – im ide len o kreslá.

8. Za ľudí sa ako vždy nevie vymáčknuť. Rozhodní sú asi ako pubertiačka na prvom rande.

9. Tá strana už vlastne neexistuje – sú rozbití ako Braňo Mojsej po dvanástej fľaške borovičky. Veronika Remišová už ani nereprezentuje stranu, ale len svoju osobu.

10. Toto je taká banda amatérov, že už nestačí, aby opozícia iba kritizovala – a preto sme dnes za stranu SMER-SD podali žalobu na ústavný súd. Žiadame zrušiť núdzový stav.

11. Jediný dôvod, pre ktorý predlžujú núdzový stav, je ten, že sa boja protestov. Toto musí skončiť!

12. V TA3 som im to v nedeľu povedal na plné ústa – nech sa páči, priatelia, tu je krátky zostrih ?

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *