L. Kamenický: Bájkarovi Ezopovi v podobe Hegera rastie konkurencia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ladislav Kamenický, poslanec a podpredseda strany SMER-SD sa vyjadril k víkendovým výkonom predsedu vlády E. Hegera. Neobišiel ani bývaleho ministra financií z čias vlády M. Dzurindu, Ivana Mikloša.

Ladislav Kamenický nazval svoj status: „Hegerov výkon vo víkendových reláciách bol opäť čajový! Keď Mikloš niekoho kritizuje, mal by sa najskôr pozrieť do zrkadla!

L. Kamenický pokračuje:

1️⃣ Tento víkend som počúval a pozeral dve relácie s Eduardom HEGEROM – Sobotné dialógy a Na telo.

Z Hegerových vystúpení je jasné, že je riadený Matovičom, ktorý robí všade hanbu, kde sa len pohne. Heger na to reaguje spôsobom, že nie so všetkým, čo robí Matovič súhlasí, ale v podstate je to v poriadku a nič s tým robiť nebude. Vyjadrenia poslušného žiačika.

Vždy keď HEGEROVI dochádzajú jeho chabé argumenty, tak všetko hodí na bývalé vlády.

A to aj problémy, s ktorými bývalé vlády nemali absolútne nič spoločné. V tomto si môžu ale podať naši politickí oponenti všetci ruky.

Musím však konštatovať, že relácie sa miestami už nedali počúvať a boli tam doslova trápne situácie. Rád reagujem na konkrétne fakty, ale musím povedať, že ani nedáva zmysel glosovať tieto dookola sa opakujúce a mnohokrát nezrozumiteľné všeobecné frázy, výhovorky, sľuby a trápne pochvaly potenciálnych voličov na úvod každej relácie.

EZOP bol starogrécky autor bájok. Patrí dodnes k najznámejším bájkarom. Začínam mať pocit, že na Slovensku nám vyrastá jeho silná konkurencia v podobe dnešného premiéra.

2️⃣ Dnes sa k ekonomickej pomoci vyjadroval aj Dzurindov minister financií Ivan Mikloš.

Okrem toho, že Mikloš dnes potvrdil moje vyjadrenia, že pomoc vlády počas Covidu je na úrovni 2,5-3% (a nie 5%), teda jedna z najnižších v EÚ, tvrdil aj, že bývalé vlády SMERu vraj zdevastovala slovenskú ekonomiku.

Chcem mu odkázať, že čísla hovoria presný opak!

Ak by sa na Slovensku šetrilo podľa predstáv Ivana Mikloša, určite by tu neboli desiatky sociálnych opatrení, ktoré Smer zaviedol. Možno by sme si dnes doplácali za vzdelanie a zdravotnú starostlivosť. Niektorí z nás si ešte pamätáme opakované výzvy Dzurindovej vlády na uťahovanie opaskov. Keď sme si tie opasky všetci utiahli, tak sa na Slovensku, pod vedením Dzurindu a Mikloša, a za podivných okolností (Gorila) sprivatizovalo, čo sa dalo.

PRETO KEĎ MIKLOŠ NIEKOHO KRITIZUJE, MAL BY SA NAJSKÔR POZRIEŤ DO VLASTNÉHO ZRKADLA!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *