L. Kamenický: TO AKOŽE HEGER MÁ BYŤ BUDÚCI PREMIÉR SLOVENSKA?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Milí priatelia,

dopozeral som reláciu Na hrane. Minister Heger tam vystupoval tak, že mi to pripomínalo všetko iné, len nie vystupovanie potenciálneho budúceho premiéra Slovenskej republiky.

Porovnávať hospodársku krízu 2008-9 s aktuálnou pandemickou krízou a výšku pomoci počas oboch kríz, môže len niekto, kto tomu vôbec nerozumie (porovnáva hrušky s jablkami). Odporúčam ministrovi Hegerovi, aby si to nechal vysvetliť svojim ekonómom na Ministerstve financií SR.

Celé vystúpenie Hegera mi pripadalo ako hapkanie školáka, ktorého vyvolal učiteľ odpovedať pred tabuľu, ktorý si je vedomý, že sa nestihol pripraviť.

A to nie je zrovna ideálna kvalifikácia na budúceho premiéra Slovenska…

Zdroj: Facebook Ladislava Kamenického

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *