Ľ. Makó mal byť na Matovičov pokyn presunutý do SIS. Nech teraz platí najnovší úzus tejto vlády a Matovič v kolúznej väzbe dokazuje svoju nevinu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


BLESKOVÁ REAKCIA MATOVIČA K VYJADRENIU BÝVALEHO ŠEFA NAKA ZURIANA. ŠKODA, ŽE SA MATOVIČ TAK EXPRESNE NEVENOVAL POMOCI ĽUĎOM POSTIHNUTÝCH PANDÉMIOU! USPOKOJILA VÁS JEHO ODPOVEĎ?

Bratislava 19. mája (TASR) – Bývalý predseda vlády SR a súčasný minister financií Igor Matovič (OĽANO) odmietol, že by intervenoval za presun bývalého šéfa Kriminálneho úradu finančnej správy (KUFS) Ľudovíta M. do SIS. „Nemám s tým nič spoločné,“ uviedol pred novinármi pred stredajším rokovaním vlády.

„Bol som len informovaný, že odchádza z KUFS do SIS,“ povedal Matovič. Tvrdí, že medializované informácie prinášajúce stanovisko bývalého riaditeľa NAKA Branislava Zuriana zatiaľ nečítal. Matovič mal chcieť, aby najslávnejšieho kajúcnika Ľudovíta Makoá zobrali do SIS. Na otázku či vylučuje, že sa v tom angažuje, teda priamo neodpovedal

Topky.sk v stredu informovali, že Zurian vo februári podal na bývalého námestníka SIS a kajúcnika Borisa B. trestné oznámenie za krivé obvinenia a krivú výpoveď. Podnet sa mal týkať výpovedí Borisa B., podľa ktorých Zurian vynášal tajné informácie.

V trestnom oznámení mal Zurian uviesť aj to, že presun Ľudovíta M. do SIS riešil aj bývalý premiér. Boris B. mu to mal vysvetliť slovami, že „premiér ho potreboval bez problémov a v tichosti, bez kriku dostať z funkcie od Hegera z Kriminálneho úradu finančnej správy, a tak ich požiadal, aby ho zobrali do SIS. Neskôr mal ísť robiť do Budapešti. Že bol taký barter, aby dobrovoľne uvoľnil miesto riaditeľa Kriminálneho úradu finančnej správy“.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ľ. Makó mal byť na Matovičov pokyn presunutý do SIS. Nech teraz platí najnovší úzus tejto vlády a Matovič v kolúznej väzbe dokazuje svoju nevinu

  • 19. mája 2021 at 15:47
    Permalink

    Teraz sa chcem zodpovednych opytat, kedy vezmu Matovica do vysetrovacej vazby, aby si to vyskusal.Predsa aj druhi tam sedeli, lebo , lebo ich oznacili kajucnici.Aj Matovica oznacil kajucnik. Ci znova dvojity meter. To uz prehanate, ked nieco plati pre jedneho, musi to platit aj pre druheho.Vobec nic na tom nemoze nenit fkt, je je v nejakej funkcii. / zbitocne, neuzitocny / ????????Konajte, je treba.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *