Likvidácia Borisa Kollára Matovičovými Obyčajnými ľuďmi? (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), zverejnil na sociálnej sieti video, ktorého obsah je plný rozporov.

Nebudeme sa zaoberať tým, čo sa dialo na oddelení, počas hospitalizácie Borisa Kollára, ale prinajmenšom jeho video je rozporuplné a nepriamo poukazuje, že za škandálom namiereným voči Kollárovi, nie je Fico, nie je Pellegrini, ale MATOVIČOVÍ OBYČAJNÍ ĽUDIA:

  1. Kollár na základe jeho zisteni tvrdí, že riaditeľ Nemocnice sv. Michala Branislav Delej (nominant OĽaNO) vyslovil stratu dôvery voči námestníčke pre ošetrovateľsvo a nebolo jej ponúknuté (zdravotníčke s 35 ročnou praxou) adekvátne náhradné miesto. Treba podotknúť, že spomenutá nemocnica patrí do rezortu vnútra, teda ministra Mikulca (OĽaNO).
  2. Kollár sa vyjadruje, že nemá žiadnu averziu voči spomínanej námestníčke a nikdy ju nestretol. Z Kollárových zistení vyplýva, že je to (bola) veľmi pracovitá žena a ocenená rezortným vyznamenaním ministrom vnútra Mikulcom (OĽaNO) za obetavú prácu, nikdy nemala žiadne napomenutie. Prečo potom, práve teraz je odrazu vyslovená nedôvera, keď ju pred pár mesiacmi oceňovanali?
  3. Boris Kollár vyjadruje ľútosť nad tým, že pani námesníčka, podala v tomto období žiadosť o rozviazanie pracovného pomeru. Žeby preto, že tá obetavá a ocenená zdravotníčka nedostala ponúknuté adekvátne miesto a dostala nedôveru od riaditeľa?
  4. Boris Kollár vyjadruje nádej, že na jeho účet, práve v tomto čase, jeho hospitalizácia nebola využitá na účelové personálne zmeny riaditeľa Nemocnice sv. Michala, Branislava Deleja (OĽaNO) a osoba Borisa Kollára (Sme rodina) mu poslúžila ako zámienka. Už len tákato otázka Borisa Kollára dáva odpoveď, že zrejme bola?!
  5. V závere Boris Kollár žiada, aby riaditeľ nemocnice prehodnotil svoje rozhodnutie, za čím sa môžeme opäť len pýtať. Vybavujú si medzi sebou nejaké účty OĽaNO a Sme rodina a Kollárova hospitalizácia prišla pre OĽaNO ako vhodná zámienka? Zo slov Borisa Kollára to z toho vyplýva, že áno.

My nehľadáme vinníka, ale odpovede na otázky, ktorých po vyjadreniach oboch strán je čoraz viac.

Zdroj videa: Facebook Boris Kollár

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *