Lockdown byť, či nebyť? Mikas opäť požehnal presuny cudzích vojsk

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 29. januára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že od pondelka 1. februára do nedele 7. februára je cez územie SR plánovaných sedem cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. TASR o tom informoval León Zázrivý z tlačového oddelenia Ministerstva obrany SR.

„Konkrétne pôjde o presun amerických a poľských vojakov. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ uviedol Zázrivý.

V období od 1. do 7. februára sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Zemianske Kostoľany – Michalovce a späť, Ruskov – Nováky, Zemianske Kostoľany – Nitra a späť, ako aj na trase Záhorie – Ruskov.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *