ĽSNS podporí prípadný návrh na skrátenie volebného obdobia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 5. januára (TASR) – Opozičná ĽSNS by podporila návrh na skrátenie volebného obdobia, ktorý chcú poslanci Národnej rady (NR) SR pôsobiaci v strane Hlas-SD predložiť na najbližšej parlamentnej schôdzi. Pre TASR to uviedol hovorca ĽSNS Ondrej Ďurica.

„Poznáme parlamentnú matematiku, a preto túto aktivitu strany Hlas považujeme za lacný pokus o reklamu. Keďže si však na druhej strane uvedomujeme, ako veľmi súčasná vláda Slovensku a jeho obyvateľom škodí, a skrátenie volebného obdobia z tohto dôvodu podporujeme, tak takýto návrh podporíme,“ komentoval.

O zámere poslancov pôsobiacich v Hlase-SD predložiť na najbližšiu schôdzu NR SR návrh ústavného zákona o skrátení volebného obdobia parlamentu, ktorého schválenie by viedlo k predčasným voľbám, informoval v utorok predseda strany Peter Pellegrini.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *