Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


LEN TAKTO MÁLO.

➡ Len tak málo, ako medzi dvoma prstami stačí, aby z medicíny stal sa jed a z jedu medicína. Stará múdrosť fyzikusov.

➡ Len tak málo stačí aby z lieku bola zbraň v rukách politikov. Aktuálna skúsenosť.

➡ Pre všetkých, ktorí nedokážu odolať pokušeniu poznania skutočnej krásy v pravde, pridávam kvapku z pera Chemika cez lásku Williama Shakespeara

➡ Zlato? To drahé, blyšťavé, žlté zlato? – len tak málo z neho a čert obelie, špata – opekanie, lož – pravdou, zlo – dobrým, staré – mladým a zbabelé – hrdinským sa stane. – Ó Bohovia k čomu to je, veď Vám odradí kňazov od oltára- chorým spod hlavy vankúš vytrhne – otrok žltkavý viaže a voľní zväzky nábožné – kliatbe žehná a zrobí z pekelníka obľúbenca- dá zlodejovi česť, poklony, hodnosti i prezidentské kreslo – vdove zvädlej mladého manžela – prekliaty kov, ty dievka verejná celého ľudstva.

Dnes zase len tak málo medzi dvoma prstami a svet sa na nás díva pomedzi prsty dlaní.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *