Ľuboš Blaha: A JE TO TU! REFERENDUM!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Práve v týchto chvíľach petičný výbor odovzdáva prezidentke zhruba 600 tisíc podpisov pod referendum o predčasných voľbách.

Ľudia z celého Slovenska nám do kancelárií Smeru spontánne nosili a posielali svoje podpisy a ja im chcem zo srdca poďakovať.

Ešte nikdy na Slovensku nebola taká silná túžba po zmene.

Matovičova/Hegerova vláda je zodpovedná za takmer 12 tisíc mŕtvych, rozvrat verejných financií, zlyhanú štátnu pomoc a likvidáciu sociálneho zmieru.

Položili na kolená seniorov, rodiny, robotníkov, živnostníkov aj poľnohospodárov.

Urobili z našej hrdej a krásnej Slovenskej republiky kolóniu USA.

Zruinovali naše vzťahy s Ruskom a ženú nás do vojny a zbrojenia.

TOTO MUSÍ SKONČIŤ!

Ľudia majú právo na referendum – niet silnejšieho nástroja priamej demokracie.

Prezidentka môže jediné: zasalutovať pred národom a vypísať termín. Všetko ostatné by bol pľuvanec do tvárí Slovákov.

600 tisíc, za pár týždňov, bez kampane, za núdzového stavu, pri zákaze vychádzania… To je neuveriteľne silný mandát. Hnev ľudí na vládu je obrovský. Toto tu ešte nebolo!

My v Smere sme pomohli, ako sme len vedeli. No budeme vždy zdôrazňovať jedno: nie je to stranícke referendum – je to občianska iniciatíva. A nikto by si ju nemal privlastňovať.

Slovensko chce predčasné voľby. Ľudia. Národ. Slováci. Občania.

Dosť bolo Matoviča a jeho sekretárky na čele vlády!

IDEME DO REFERENDA!

Štartujeme, priatelia!

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
7 thoughts on “Ľuboš Blaha: A JE TO TU! REFERENDUM!

 • 3. mája 2021 at 10:22
  Permalink

  To je až neuveriteľné, že člen SMERU, nezakázal diskusiu pod svojim článkom tak, ako to SMER robí pri všetkých svojich propagandistických vyhláseniach.

  Reply
  • 4. mája 2021 at 11:06
   Permalink

   Peťko pomýlil si si smer, diskusiu nepripúšťa OĽano & company a nie SMER

   Reply
 • 3. mája 2021 at 14:23
  Permalink

  Dobry den, p.Blaha.Zo zavistlivcov a neprajnikov si nic nerobte.To je zavyst.Dobre to robite a ludia budu mat moznost poslat slabe strany ako je strana p.Remisovej mimo parlament, tak ako patria. Ved nemali ani polovicu volicov , ako strana SMER, a po takomto vykone im ludia povedia , co si o nich myslia.Mali povolit protesty, by videli kolko ludi si praje zmenu.Ludia nejdu na protest len preto, ze by im vlada tych blaznov dala pokuty.A ludia nemaju peniaze. Drzim nam palce, aby sa to podarilo.Aspon nebude tolko protestov, ked to pojde takouto cestou.

  Reply
 • 3. mája 2021 at 15:41
  Permalink

  Referendum nebude . Prezidentka to určite posunie na ÚS a ten to „odborne “ zdôvodni prečo nie . Skoro 600 000 podpisov predsa na Slovensku nič neznamená ani dnes. Demokracia je len na papieri inak je to oligarchická spoločnosť ako z čítanky . A ak ja by sa stal zázrak , že by sa referendum konalo tak požadovaných 50 % sa nezúčastní , nato sú Slováci príliš leniví a vypočítaví .

  Reply
 • 4. mája 2021 at 9:25
  Permalink

  Ešte by som nekričal. Naša smetisková excelencia bude predvolaná k vrchnej zemskej protektorke a potom sa uvidí. Nevidím to tak optimisticky.

  Reply
 • 4. mája 2021 at 11:15
  Permalink

  Myslím, že ak zmaria referendum pod akoukoľvek zámienkou, nastane čas na preočkovanie demokraciou. Očkovanie sa robí štvornásobné, metódou V4H (vidly štvorky hnojky)
  Takýto argument už pochopia bez problémov !

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *