Luboš Blaha: Milan Lučanský začal čistiť mafiu, pokračujme v jeho práci

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Tak ako vždy, poslanec strany SMER-SD Ľuboš Blaha nezostal svojej povesti nic dlžný a poriadne sa pustil do koalície.

Facebook Ľuboš Blaha:

Je krásne čítať, s akou úctou dnes český minister vnútra Jan Hamáček kondoloval rodine Milana Lučanského. Ako priateľsky napísal, „byl to čestný a svědomitý člověk, policista profesionál“.

1. Pre porovnanie, slovenský minister vnútra Roman Mikulec dnes nevyjadril ani slovko úcty. Naposledy sa k Milanovi Lučanskému vyjadril pred týždňom v bezohľadnom a krutom statuse.

2. Mikulec vo svojom statuse napísal, že generál Lučanský vlastne nie je chlap, lebo podľa neho spáchal samovraždu, potom vynadal manželke a rodine a nakoniec vyhlásil, že nevyvesí čiernu vlajku, ktorú dnes na tlak od radových policajtov, ktorí si Milana Lučanského vždy vážili, predsa len vyvesili.

3. Takto sa štát správa k svojim hrdinom. Slová úcty musia zaznieť od bratského českého národa, kým minister vnútra Slovenskej republiky sa správa ako arogantný chrapúň.

4. A viete, čo dnes robil premiér? V čase, keď Slovensko smútilo a spomínalo na Milana Lučanského, on sa zabával na sociálnej sieti, navštevoval nejaké stránky pubertiakov a smial sa na ich starostiach s karanténou a randením. Fakt dôstojné.

5. V nemocniciach umierajú ľudia, Slovensko je šokované zo záhadnej smrti bývalého policajného riaditeľa vo väzbe, ekonomika ide ku dnu… a Matovič? Hrajká sa internete na tínedžérskych stránkach. Totálna neúcta k rodine zosnulého. Ale že – totálna.

6. Aby toho nebolo dosť, minister zdravotníctva dnes zvolal tlačovú konferenciu presne na čas, kedy sa konal smútočný obrad v Štrbe. Keď sa na mieste posledného odpočinku čítal dojímavý list dcérky, ktorý si jej otec nikdy nemohol prečítať, Krajčí ausgerechnet ucítil neodolateľnú potrebu informovať verejnosť o aktuálnej situácii. Nemohol počkať jednu hodinu. On potreboval ukázať celému Slovensku svoju aroganciu a neľudskosť.

7. Takto hnusne by sa v dnešný deň nezachovala žiadna vláda. A áno, všetci vedia, že Milan Lučanský týmito ľuďmi opovrhoval. Nemohol sa prizerať tomu, ako politizujú políciu. A príliš veľa na nich vedel…

8. Práve preto sa dostal na zoznam hlavných terčov tejto vlády – ten zoznam vo forme svojho slávneho žltého pexesa zverejnila Veronika Remišová. Netrvalo dlho a Milan Lučanský bol zatknutý a krivo obvinený.

9. Remišová potom slastne prečiarkla jeho tvár. Čin dokonaný. Dnes je Milan Lučanský mŕtvy a Veronika Remišová môže byť na seba „hrdá“.

10. Dohnali ho k smrti. A zaplatia za to. Milan Lučanský bol bojovník proti mafii, ktorý chytil najobávanejšieho masového vraha – takýmto ľuďom sa stavajú pamätníky, no u nás nie. U nás mafia takýchto ľudí uväzní na samotku a doháňa k smrti.

Ľudia vedia, kto má generála na svedomí… Budú pykať za svoju aroganciu, surovosť a krvilačnosť… Príde na psa mráz.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *