Ľuboš Blaha o Matovičovej návšteve Nitry: Držím palce Nitre! Čím skôr z vášho mesta pošlite preč hnusobu. A porazte aj Covid

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha (SMER – SD) opäť narovinu o Matovičovi!

Facebook Ľuboš Blaha:

Premiér Matovič sa po niekoľkých dňoch konečne našiel. Zvolal tlačovku v Nitre a predviedol svoju cirkusovú klasiku:

 1. Zase sme mali roztrasený hlások, zase sa schyľovalo k plačkaniu. No proste líder – pevný ako žula. Toto dnes Slovensko potrebuje – zachráni nás len Mr. Fňuk.
 2. Opäť nadával „kuvikom“, ktorí odmietajú celoplošné testovanie. Vždy treba do niekoho kopať – lebo takto sa hľadá národný zmier. Základom je nájsť „vnútorného nepriateľa“! V 50.rokoch sa hľadal československý Rajk, dnes sa hľadá slovenský Kuvik!
 3. Žiadne riešenia a žiadne prevzatie zodpovednosti za katastrofálnu situáciu na Slovensku. Lebo premiér za nič nemôže, on je tu len taký chudáčik, čo o ničom nerozhoduje. Je len predseda vlády.
 4. Ani slovko vďaky k Milanovi Lučanskému za to, čo vykonal pre Slovensko. A žiadna sebareflexia. Lebo prvá obeť politických čistiek od 50.rokov preňho nie je téma – však užívajme! Veď len kvôli vláde zomrel hrdina.
 5. Žiadne vysvetlenie, kde sa doteraz flákal, keď tu ľudia v nemocniciach zomierajú v stovkách. Dovolenka mu bola prednejšia. Sánky, guľovačka, haha-hihi, však len umierali ľudia. Prosím pekne – premiér.
 6. Odborníci ho prosili o tvrdý lockdown už mesiace, ale Matovič sa necíti zodpovedný: za všetko môžu „kuvici“ a Sulík. Klasika. Psychopatia pokračuje.
 7. Je jedno, koľko ľudí kvôli tebe zomrie, treba nadávať na Sulíka. A kopnúť si do, citujem, „Fica a jeho peleríny“. Toto je úroveň premiéra. Takéto infantilné politické útoky Slovensku fakt pomôžu.
 8. Testovanie v ohniskách nikto nikdy neodmietal, to je v skutočnosti jediný zmysel antigénových testov. Ale je od Matoviča nekonečne arogantné, ak sa testovaním v ohniskách snaží ospravedlniť svoje celoplošné šialenstvo.
 9. Matovič doteraz nepochopil, že jeho celoplošné testovanie s antigénovými testami bolo skutočnou príčinou aktuálnej katastrofy.
 10. Nákazu v posledných mesiacoch šírili najmä ľudia, ktorých antigénové testy vyhodnotili ako falošne negatívnych a oni bezstarostne šírili Covid – a potom umierali ľudia. Kvôli Matovičovi a jeho posadnutosti antigénom.
 11. Už nech konečne pochopí – pán Matovič, ste zodpovedný za smrť stoviek nevinných ľudí!
 12. Držím palce Nitre! Čím skôr z vášho mesta pošlite preč hnusobu. A porazte aj Covid.

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom