Ľuboš Blaha: Od smiechu sa už asi polhodinu neviem poriadne nadýchnuť. Toto nech mi slovenskí liberáli nerobia – však mi pukne brucho

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Aktuality.Sk vyplakávajú, že Blahove statusy o Vrběticiach a Rusku majú viacnásobne väčší výtlak ako tie Korčokove.

2. Svieti im tam veľká titulka, že „Blaha predbehol aj ruské veľvyslanectvo. Sociálnymi sieťami sa šíri ruská verzia výbuchu v Česku“.

3. Naši dobre platení rusofóbi sú na smrť vydesení, že na sociálnych sieťach to americká propaganda schytáva. Ľudia im tie ich konšpiračné teórie o Rusoch nežerú. A za všetko môže zlý Blaha…

4. Citujem: „Na porovnanie: Blahov status z nedele má takmer 10-tisíc reakcií a viac ako 1500 zdieľaní. Korčokov status o vyjadrení podpory má len 1,7-tisíc reakcií a 62 zdieľaní.“ Počujete ten ich plač?

5. Ako Aktuality.Sk dodávajú: „To znamená, že omnoho viac ľudí na Facebooku sa dostane k Blahovej verzii, ktorá podporuje ruskú líniu než ku Korčokovej, čo môže byť z dlhodobého hľadiska problém.“ Nerobte, prosím, ja už sa fakt nevládzem smiať.

6. A aby toho nebolo dosť, tak Aktuality uverejnili ešte jeden článok, kde dávajú návod na to, ako si zablokovať Blahu na sociálnej sieti.

7. Chráňme sa pred „dlhodobo kontroverzným“ Blahom, vymažte ho, odstráňte ho. No do popuku. Normálne tam vycapili môj profil a manuál, že tento gombík stlačte a potom tento a tento. Zábava veliká.

8. Pripomína mi to výstrahy aparátčikov z 50.rokov s radami súdruhom, ako sa brániť proti svetovému imperializmu. Preladiť imperialistické rádio, vyhubiť pásavku zemiakovú, zasadiť rozhodujúci úder buržoáznemu nacionalizmu.

9. Nová doba, nová propaganda. Predtým bol triedny nepriateľ Američan, teraz je to Rus. Metódy ostávajú – proti ľuďom s iným názorom šíriť nenávisť, vytesňovať, zastrašovať, zosmiešňovať.

10. A ako vždy – propaganda nezaberá. Ľuďom sú aparátčicke reči Korčoka či Naďa na smiech. A áno, pravda sa šíri rýchlejšie – preto sa tak boja.

Boja sa nás. Nie mňa. Nás všetkých. Lebo Slováci im nezobú z ruky. Nechcú vojnu. Nechcú americkú agresiu. Nechcú ísť proti slovanským bratom.

Nikdy nepôjdeme proti ruskému národu!Milé Aktuality, ďakujem. Už dlho som sa tak dobre nezasmial. Srdečne vás pozdravujeme zo Smeru ?

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Ľuboš Blaha: Od smiechu sa už asi polhodinu neviem poriadne nadýchnuť. Toto nech mi slovenskí liberáli nerobia – však mi pukne brucho

 • 20. apríla 2021 at 17:08
  Permalink

  DennikNenávisť a AKTuULITY = hotová inkvizícia a fašizmus, iný názor sa nepripúšťa a zástanca iného názoru musí byť zničený a dehonestovaný.
  Veľmi veľa ľudí mi povedalo za posledný rok, že ak si chcú prečítať niečo serióznejšie a nie len švihnutú propagandu tak otvárajú radšej niečo úplne iné napr. DavDva, Nové Slovo, Argument (alebo trebárs aj InfoVojnu, Hlavné správy a Hlavný denník). Jednoducho neveria tej propagande bez zdravého rozumu Denníka N, Aktualít, SME etc. a radi čítajú nielen statusy Ľuboša Blahu ale aj Eduarda Chmelára a Juraja Draxlera atď. a takýto ľudia by uvítali, ak by sa spojilo trebárs aj celkom účelovo a iba ad hoc čo najširšie spektrum ne-liberálov a ne-slniečkárov s cieľom potlačiť ich a zachovať zdravý rozum, aký taký poriadok, štábnu kultúru, kultúrnu úroveň a slobodu.
  Nedávno som čítal knihu časovo osadenú do obdobia vzniku fašizmu v Taliansku (ale týka sa to aj iných krajín a aj období): nastupujúci fašisti zapaľovali a ničili tlačiarne vydávajúce ľavicové noviny. Dnes je to menej o printových médiách a viac o sociálnych sieťach na webe, ale je to v podstate to isté (označovanie za konšpiračné médiá, blokovanie a mazanie na facebook a pod., označenie poslanca za bezpečnostnú hrozbu z úst nevzdelaného a nekultúrneho ministra obrany, ktorý za celý život ani len nevidel toľko kníh, koľko ich Ľuboš Blaha stihol prečítať…).
  Sloboda niektorým jednoducho dnes už vadí, nemôžete šíriť svoj názor (ak nie je zhodný s ich názorom) a nemôžete ho ani prijímať (lebo by ste sa náhodou mohli zamyslieť ….). Dnes im vadí sloboda slova a prejavu, zajtra im bude vadiť aj všeobecné a slobodné volebné právo atď. atď. Jednoducho treba to zastaviť!

  Reply
  • 21. apríla 2021 at 12:50
   Permalink

   Dovolím si pochybovať, či Naď prečítal aspoň toľko kníh, koľko Blaha napísal (a úspešne vydal)

   Reply
 • 21. apríla 2021 at 7:23
  Permalink

  To ticho! Tá tíšinaaa…!
  Počujete, ako sa ticho rinie z radov HLASu?
  Vojnoví štváči bijú na bubny a oni si tichučko mädlia ručičky. Alebo majú iné, prízemnejšie starosti?

  Reply
 • 21. apríla 2021 at 9:29
  Permalink

  Dňa 19.apríla 2021 sa relácii „Sajtóklub“ schuti smiali aj maďarskí novinári nad veľkým medzinárodným vzorom CNN, ktorý nevedomky zhodil zo seba zhodil masku. Americký investigatívny portál Project Veritas zverejnil video, na ktorom technický riaditeľ CNN Charlie Chester hovorí o útokoch na Donalda Trumpa v prezidentskej kampani „špekulatívnou propagandou“. Na záberoch Chester ovorene hovorí o tom, ako bol Trump zvrhnutý propagandistickými prostriedkami: „Pozrite sa, čo sme urobili /CNN / – my sme Trumpa vyhodili. Hovorím to s úplným presvedčením a verím na 100 %, že keby nebolo CNN, neviem, či by bol Trump nahradený“. Dodal:„Išiel som pracovať pre CNN, pretože som chcel byť jeho súčasťou“.
  Maďarskí novinári s pobavením pripomenuli zdvihnuté ukazováky západnej tlače, že „My tu v Maďarsku nie sme žiadni novinári, lebo iba tlačíme propagandu“ a ajhľa, náš veľký svetový vzor CNN má svoj škandál CNNgate. Charlie Chester priznal, že to, čo robia, robia na pokyny z centra, čo oživilo diskusiu novinárov v štúdiu, čo a kto je to „centrum“. Technický riaditeľ priznal, že vo volebnej kampani robili lacnú a špekulatívnu propagandu. Vysvetlil, ako boli zdravotné problémy Trumpa prehnane dramatizované tým, že do štúdia zavolal lekárov: „Myslím, že sa mu triasla ruka či čo. Zavolali sme veľa doktorov, aby všetkým povedali príbeh, ktorý bol len špekuláciou, že mal nervovú slabosť, poškodenie mozgu a stratil kontrolu, je nekompetentný. Veď vieš, čokoľvek. Vymýšľali sme si príbehy. Myslím, že je to propaganda“. Na otázku, či sa v CNN zaoberali aj zdravím Joea Bidena, povedal, že na to mysleli celý čas. Vždy sme ukazovali ako behá a aký je zdravý, aby bol prezentovaný ako mladistvý starý muž. Aby mu bolo umožnené dať najavo: „Oh, pozri, aký som zdravý“.
  Maďarskí novinári sa tiež skoro chytali za bruchá a uzavreli to s tým, že by sa hanbili pracovať v CNN.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *