Ľuboš Blaha: Tak toto je bomba! Denník SME kupuje firma amerického miliardára Georga Sorosa!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Toto keby mi niekto povedal ako vtip, tak ho vysmejem, že nech popustí uzdu fantázii.

2. Ale je to realita – slovenské médiá sa dostávajú pod priamu kontrolu Sorosovej firmy.

3. Ide o firmu MDIF z New Yorku, ktorú kedysi zakladal Soros a získaval vďaka nej mediálny vplyv pre svoje liberálne a globalistické ideológie, ako aj biznisové záujmy.

4. Ja len, že nás tu všetci celé roky obviňovali, vraj sme konšpirátori, keď hovoríme o Sorosovi a jeho mimovládkach.

5. Vraveli, vraj Soros nemá žiaden záujem o Slovensko, vraj on nemá nič spoločné s médiami, vraj on je len taký nevinný filantropický starček, ktorý ani netuší, kde je Slovakia.

6. Keď Robert Fico hovoril o úlohe mimovládok, ktoré zakladal George Soros, pri majdane na Slovensku, tak sa smiali, že – aký Soros?

7. Keď sme jasne poukazovali na to, ako mimovládky a médiá prispeli k šíreniu konšpiračných teórií o talianskej mafii, tak sa tvárili, že to všetko boli len ukrutné náhodičky – a Amerika je v tom úplne nevinne.

8. A bum – teraz to tu máte čierne na bielom. Denník SME ako jeden z hlavných korporátnych médií, ktoré tu šíria veľkopodnikateľské liberálne ideológie a americkú propagandu, bude priamo vlastniť a riadiť Sorosova firma.

9. A vo svojom oficiálnom stanovisku SME priznáva, že do nich Sorosova firma liala peniaze aj v minulosti. Perfektné.

10. Už to ani neskrývajú – už s tým normálne vyšli von, že slovenské médiá priamo ovláda americký finančný predátor, ktorý bol spolu so svojimi mimovládkami zapojený do viacerých farebných revolúcií… Epické.

11. Obávam sa, že v denníku SME už oddnes nebudete môcť brať vážne ani predpoveď počasia. Už nebude búrka, ani sucho, teplo ani zima, už bude len – dúha. Strýko George zariadi.

12. Dnešným dňom sa potvrdilo všetko, čo sme hovorili. Gratulujem denníku SME, oddnes už nemusí ani len predstierať, že je nezávislý a slovenský – môže sa pokojne premenovať na Sme Soros, aj tak im už nikto inak nepovie ?

Priatelia, prosím, ZDIEĽAJTE, nech každý na Slovensku vie, kto oddnes vlastní SME a kto sa priamo derie do slovenskej politiky!

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Ľuboš Blaha: Tak toto je bomba! Denník SME kupuje firma amerického miliardára Georga Sorosa!

 • 22. apríla 2021 at 15:38
  Permalink

  Od Penty k Sorosovi to mi je nezávislosť .

  Reply
 • 22. apríla 2021 at 22:04
  Permalink

  SNP 2 je na obzore.Ale klucami sa strngat nebude….

  Reply
 • 22. apríla 2021 at 22:18
  Permalink

  Uz aby ta zapredanci isli k tym svojim, do ameriky, nech je pokoj, snad ich tam Seres zamestna , ako posluhovacov, vsak ine nie su.

  Reply
 • 23. apríla 2021 at 1:50
  Permalink

  Pred chvíľou som si prečítal na facebook-u komentár Juraja Draxlera k tejto téme, Komentár je veľmi dobrý. Snáď len na jednom mieste trochu zahmlený (keď kritizuje Smer alebo doc. JUDr. R. Fica: „lebo Fico pre kvalitu médií na Slovensku neurobil doslova NIČ“). Skutočná všeobecne akceptovaná a dnes pragmatická kritika p. Fica smeruje k tomu, že nevytvoril sociálnodemokratické médium poťažmo impérium resp. protiváhu tomu, čo tu dnes mediálne panuje (podľa mňa p. Fico trochu podcenil masívny marketing resp. propagandu pre časy keď nebude vo vláde a teraz to musí s ťažkosťami dobiehať…).

  V súvislosti s komentárom Juraja Draxlera v časti RTVS si dovolím pár poznámok: RTVS sa mala správať profesionálne a mala sa zapojiť do konkurenčnej súťaže. To z časti istý čas (obsahom programu) zvládala, potom už nie (viď relácie ako Puma-Žumpa atď. atď.).
  Podstatné je aj to, že RTVS je príjemcom „koncesionárskych“ poplatkov a teda pre konkurenčný boj má trochu lepšie štartovacie pole. Osobne nie som zástancom filozofie poplatkov podľa „zástrčkového zákona“ a v poslednom čase sa objavili aj správy o vymáhaní „koncesionárskych“ poplatkov, ktoré sú premlčané alebo o ich vymáhaní od dôchodcov a od ZŤPS osôb, čo je úplné morálne bahno nehodné verejnoprávnej inštitúcie (na okraj pripomínam, že podľa ústavy SR sa má naše hospodárstvo zakladať na princípoch SOCIÁLNE a ekologicky orientovanej trhovej ekonomiky; zároveň hospodárenie republika má byť založené na transparentnosti a efektívnosti vynakladania verejných prostriedkov).
  Spomenuté ale plodí veľmi závažnú otázku: Nedávno som sa rozprával s jedným advokátom. Ten mi povedal, že ak generálny riaditeľ RTVS (asi p. Mika a teraz p. Rezník) zanedbali realizovanie vymáhania kon
  cesionárskych poplatkov, ktoré sa kvôli ich nečinnosti stali premlčané, mali by byť osobne majetkovo právne a aj trestnoprávne zodpovední. Žiadny podnet na prokuratúre ale nie je!
  Ďalším dôvodom finančnej chudokrvnosti RTVS je neefektívne hospodárenie. Mnohé relácie/služby boli predražene nakupované od súkromných subjektov (dúfajme že len v minulosti). Pošepkáva sa, že napr. firma/firmy p. Ňuňéza a iných faktúrovali RTVS značné (a asi neprimerané) čiastky pričom faktúry neobsahovali rozpis činností/položiek, množstva ets. (čo zaváňa kamarát čaftom …). TOMUTO MUSÍ BYŤ KONIEC, NÁROD NIE JE ANI OTROK, ANI NEVOĽŇÍK A ANI DOJNÁ KRAVA!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *