Ľuboš Blaha (video): Práve si 89 Pročkov v parlamente schválilo program vlády a potom si veselo zatlieskali

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


1. Veď čo, veď sú zodpovední „len“ za 11 855 nevinných ľudí. A ďalšie tisíce, ktoré zomreli na kardiovaskulárne choroby, na rakovinu, na všetky choroby, ktoré prestali liečiť.

2. Toto je prvá vláda, ktorá zabíja vlastný národ a ešte si k tomu aj spokojne tlieska. V programe vlády ani slovko o Covide, ani slovko o pomoci ľuďom, ani slovko o tom, čo sa tu celý rok dialo.

3. Oni sú ako taký obrí pštros – kolektívne strčili hlavu do piesku a tvária sa, že Covid tu vlastne ani nikdy nebol.

4. Niekto zomrel? Fakt? Heger sa zmätene obzerá, o čom to hovoríme. Akých 11 800 ľudí? On to celé prespal. Veď jediný, kto zomrel, je Ján Kuciak. Poďme ďalej tancovať na jeho hrobe. Celé zle.

5. V parlamente si odo mňa vypočuli svoje. Matovičovi som pripomenul, za čo všetko je zodpovedný – a áno, spravodlivosť si ho dobehne. Po referende to príde a Matoviča prejde smiech.

6. Pripomenul som im aj to, že nielen zabíjali a oberali ľudí o ich sociálne istoty, oni navyše kradli ako straky. Ministerka Kolíková cicia štát ako gigantická pijavica, to isté Boris Kollár, to isté Matovič.

7. Idú zdvíhať dane chudobným a ešte viac zdierať ľudí. Vypočuli si svoje, ale to je ako hrach na stenu hádzať. Je asi márne očakávať, že sa po 56 rokoch v profesorovi Pročkovi konečne prebudí mozog.

8. Jediná šanca je referendum. Bojujeme ďalej. Aj za odkaz Milana Rastislava Štefánika, ktorý sa musí v hrobe obracať.

9. On, Milan Rastislav Štefánik, veľký štátnik, šíril dobré meno Slovenska vo svete a dnes sa naňho odvoláva banda zlodejov a amerických agentov, ktorí predali svoju vlasť za hrsť dolárov.

10. Začalo to múdrym velikánom Štefánikom ako ministrom vojny a končí mentálnym trpaslíkom Naďom na tom istom ministerstve. Tým je povedané všetko.

Pekný deň, priatelia! Bojujeme!

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *