Ľuboš Blaha (video): Práve si 89 Pročkov v parlamente schválilo program vlády a potom si veselo zatlieskali

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Veď čo, veď sú zodpovední „len“ za 11 855 nevinných ľudí. A ďalšie tisíce, ktoré zomreli na kardiovaskulárne choroby, na rakovinu, na všetky choroby, ktoré prestali liečiť.

2. Toto je prvá vláda, ktorá zabíja vlastný národ a ešte si k tomu aj spokojne tlieska. V programe vlády ani slovko o Covide, ani slovko o pomoci ľuďom, ani slovko o tom, čo sa tu celý rok dialo.

3. Oni sú ako taký obrí pštros – kolektívne strčili hlavu do piesku a tvária sa, že Covid tu vlastne ani nikdy nebol.

4. Niekto zomrel? Fakt? Heger sa zmätene obzerá, o čom to hovoríme. Akých 11 800 ľudí? On to celé prespal. Veď jediný, kto zomrel, je Ján Kuciak. Poďme ďalej tancovať na jeho hrobe. Celé zle.

5. V parlamente si odo mňa vypočuli svoje. Matovičovi som pripomenul, za čo všetko je zodpovedný – a áno, spravodlivosť si ho dobehne. Po referende to príde a Matoviča prejde smiech.

6. Pripomenul som im aj to, že nielen zabíjali a oberali ľudí o ich sociálne istoty, oni navyše kradli ako straky. Ministerka Kolíková cicia štát ako gigantická pijavica, to isté Boris Kollár, to isté Matovič.

7. Idú zdvíhať dane chudobným a ešte viac zdierať ľudí. Vypočuli si svoje, ale to je ako hrach na stenu hádzať. Je asi márne očakávať, že sa po 56 rokoch v profesorovi Pročkovi konečne prebudí mozog.

8. Jediná šanca je referendum. Bojujeme ďalej. Aj za odkaz Milana Rastislava Štefánika, ktorý sa musí v hrobe obracať.

9. On, Milan Rastislav Štefánik, veľký štátnik, šíril dobré meno Slovenska vo svete a dnes sa naňho odvoláva banda zlodejov a amerických agentov, ktorí predali svoju vlasť za hrsť dolárov.

10. Začalo to múdrym velikánom Štefánikom ako ministrom vojny a končí mentálnym trpaslíkom Naďom na tom istom ministerstve. Tým je povedané všetko.

Pekný deň, priatelia! Bojujeme!

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *