Ľuboš Blaha: Vo všetkom sme mali pravdu. Vo všetkom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

1. Hovorili sme, že Slovensko nesmie bez dôkazov vyhostiť ruských diplomatov. Vláda a prezidentka kričali, že musíme slepo veriť českým tajným službám a útočiť na Rusko.

2. Výsledok: český prezident potvrdil, že žiaden dôkaz neexistuje a prípad Vrbětice je v rovine špekulácií. Mali sme pravdu. Slovenská vláda fatálne zlyhala. Kto odstúpi prvý? Heger, Korčok, Naď či Čaputová?

3. Hovoril sme, že nemožno vyčítať Rusom, že majú cvičenia na svojom území. Nedá sa posielať domov niekoho, kto je doma. No naša vláda kričala, že Rusko sa vraj chystá napadnúť Ukrajinu a možno aj Európu.

4. Výsledok: ruská armáda ukončila cvičenie a vracia sa na základne. Tak ako avizovala. Žiadna vojna, žiadne útoky. Boli to len úplne zbytočné konšpirácie zo strany Západu. Mali sme pravdu. Kedy odstúpia tí, čo šírili poplašnú správu a nenávisť voči Rusku?

5. Hovorili sme, že George Soros cez svoje milióny ovplyvňuje politiku na Slovensku. Kričali, vraj sú to konšpirácie a Soros vraj nemá o Slovensko záujem.

6. Výsledok: Sorosova firma odkúpila denník SME, čím otvorene vstúpila do slovenskej politiky. Otvorene priznali, že Soros tu pôsobil, pôsobí a bude pôsobiť. Mali sme pravdu.

7. Hovorili sme – pozor na vedľajšie účinky AstraZenecy, v Európe zomierajú ľudia. Oni kričali, vraj žiadne krvné zrazeniny nehrozia a dokonca trestali redaktorky RTVS za reportáž o možných rizikách vakcinácie. Všetci sme boli za konšpirátorov.

8. Výsledok: AstraZeneca spôsobuje krvné zrazeniny. Už to potvrdila celá Európa, viaceré krajiny Astru stiahli. Mali sme pravdu. Ako vždy.

9. Hovorili sme, že farmafirmám ide v prvom rade o biznis, a preto musíme byť opatrní. Kričali, vraj je konšpiráciou hovoriť o nadmerných ziskoch farmafiriem – tým predsa ide len o zdravie.

10. Výsledok: podľa aktuálnych čísel americká farmafirma Pfizer za minulý rok dosiahla rekordný zisk 9,6 miliardy dolárov a na tento rok zatiaľ plánuje zisky na úrovni 4 miliárd. Niekomu pandémia prišla veľmi vhod. Mali sme pravdu.

11. Hovorili sme, že antigénové testy sú nezmysel, ktorý iba zvýši počet obetí na Slovensku. Kričali, vraj testy sú super a povinne testujú aj inde.

12. Výsledok: nikde inde povinne netestujú, všade je to dobrovoľné. A Slovensko sa po celoplošných povinných testovačkách prepadlo na najhoršie priečky na svete v počte úmrtí. Mali sme pravdu. Ako vo všetkom. No oni ďalej nasilu testujú.

13. Klamali ohľadom Ruska. Klamali ohľadom Sorosa. Klamali ohľadom vakcín. Klamali ohľadom testov. Z nás robili konšpirátorov a pritom sa ukázalo, že sme vo všetkom mali pravdu.

14. Čo tak za všetky vaše klamstvá prijať zodpovednosť a odstúpiť? Čo tak zavolať českému prezidentovi, pani Čaputová a nechať si to vysvetliť? Čo tak zdvorilo zavolať na ruskú ambasádu a ospravedlniť sa za bezdôvodnú agresiu voči Rusku?

15. Slovensko chce, aby sa skončil neľudský experiment s testovaním. A aby skončilo vojnové štvanie proti Rusku. Všetky vaše lži si vás dobehli. Všetky. Ja len, že pôvodne hovorili niečo o tom, že pravda a láska zvíťazí nad lžou a nenávisťou… A odvtedy len bohapusto klamú a šíria hejt ?

Krásny pondelok, priatelia!

Zdroj: FB Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľuboš Blaha: Vo všetkom sme mali pravdu. Vo všetkom

 • 26. apríla 2021 at 11:54
  Permalink

  Mate pravdu, oni nechceli , aby nas niekto liecil, ten experiment cheli dotiahnut s p.Krajcim a p.Jarcuskom az do konca.Bud naseho , alebo jejich. Ludia prezili zatial a teraz sa boja , ze ponesu nasledky. Oni neceria, ze maju niest nasledky, musime ich k tomu donutit.Takito ludia nemaju stipku zodpovednosti ani za seba, preco by zodpovednost mali niest za nas.Teraz vyvolavaju zadrapky na vojnu. Oni si myslia, ze ich to obide ??Vyhnat ich a donutit k zodpovednosti, vsetkych.

  Reply
 • 26. apríla 2021 at 13:43
  Permalink

  Poznam ludi, co za posledny polrok uz postupili aj 30 vyškrabov z nosohltanu. Len blazon si moze mysliet, ze to budu mať bez zdravotnych nasledkov.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *