M. Kolíková poverila komisiu preveriť úkony ZVJS v prípade zranenia Milana L.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 15. decembra (TASR) – Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) poverila v pondelok (14. 12.) komisiu, aby preverila štandard a kvalitu vykonaných úkonov Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) v súvislosti so zranením policajného exprezidenta Milana L. a celkovými podmienkami vo väzbe. Uviedla to v utorok na tlačovej konferencii.


      „Príslušná komisia je poverená pozrieť si aj kamerové záznamy,“ informovala s tým, že zistenia komisie zloženej z predstaviteľov ministerstva spravodlivosti predstaví verejnosti v najbližších dňoch. Ministerka zároveň nemá žiadnu vedomosť o tom, že by sa mal zdravotný stav Milana L. v poslednom čase zhoršiť.

      Policajný exprezident sa mal zraniť nešikovným pádom vo väzbe v Prešove. Zranené má mať oko. Právny zástupca Milana L. Matúš Beresecký potvrdil, že k zraneniu nedošlo úmyselným a ani cudzím zavinením.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “M. Kolíková poverila komisiu preveriť úkony ZVJS v prípade zranenia Milana L.

  • 15. decembra 2020 at 22:48
    Permalink

    Prečo sa priamo do médií nevyjadrí sám Lučanský. Všetko ostatné sú zmätočné hoaxy a Kolíková je notorický klamár. A čo je to za advokáta Lučanského a jeho neviery hodné vyjadrenie? Táto banda sa vykrúca a klame až sa im z huby práši.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *