M. Kolíková poverila komisiu preveriť úkony ZVJS v prípade zranenia Milana L.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 15. decembra (TASR) – Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) poverila v pondelok (14. 12.) komisiu, aby preverila štandard a kvalitu vykonaných úkonov Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) v súvislosti so zranením policajného exprezidenta Milana L. a celkovými podmienkami vo väzbe. Uviedla to v utorok na tlačovej konferencii.


      „Príslušná komisia je poverená pozrieť si aj kamerové záznamy,“ informovala s tým, že zistenia komisie zloženej z predstaviteľov ministerstva spravodlivosti predstaví verejnosti v najbližších dňoch. Ministerka zároveň nemá žiadnu vedomosť o tom, že by sa mal zdravotný stav Milana L. v poslednom čase zhoršiť.

      Policajný exprezident sa mal zraniť nešikovným pádom vo väzbe v Prešove. Zranené má mať oko. Právny zástupca Milana L. Matúš Beresecký potvrdil, že k zraneniu nedošlo úmyselným a ani cudzím zavinením.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “M. Kolíková poverila komisiu preveriť úkony ZVJS v prípade zranenia Milana L.

  • 15. decembra 2020 at 22:48
    Permalink

    Prečo sa priamo do médií nevyjadrí sám Lučanský. Všetko ostatné sú zmätočné hoaxy a Kolíková je notorický klamár. A čo je to za advokáta Lučanského a jeho neviery hodné vyjadrenie? Táto banda sa vykrúca a klame až sa im z huby práši.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *