M. Radačovský: Od Lučanských neberiem žiadny honorár za ich zastupovanie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Europoslanec a právny zástupca rodiny Lučanskej, na sociálnej sieti vysvetľuje a zároveň vyvracia rôzne fámy a dohady o tom, za aký honorár zastupuje rodinu tragicky zasnulého generála Lučanského:

Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

GENERÁL LUČANSKÝ – STRUČNE

 Neviem, či ide len o provokácie, ale na sociálnych sieťach sa objavujú tvrdenia, že vraj "za koľko" zastupujem poškodených, prípadne som našiel aj komentár, kde niekto žiada odo mňa číslo účtu, kde mi má poslať 500 eur. Najzaujímavejší sú však tzv. odborníci, ktorí nevedia, aké právne postavenie v danej veci mám. 

 Som splnomocnencom poškodených a takýmto splnomocnencom môže byť fyzická osoba, advokát, aj napr. poverený zástupca organizácie na pomoc poškodeným. 

 Zastupovanie vykonávam bez akéhokoľvek nároku na akúkoľvek odmenu a nikdy si ani žiadnu odmenu uplatňovať nebudem. Okrem toho, plním si aj povinnosti poslanca EP, kde sa zúčastňujem výborov, parlamentných zasadnutí, aj hlasovaní na diaľku. Moja práca europoslanca nemá nič spoločné so zastupovaním v danej veci. 

 A ešte niečo na záver. Vždy som odsudzoval, keď niekto politicky profitoval napr. na smrti nevinných novinárov, vždy som odsudzoval a odsudzujem, pokiaľ niekto politicky profituje na pandémii COVID-19 a odsudzujem striktne tých, ktorí chcú politicky profitovať na nešťastí p. generála Lučanského, pretože tým len škodia nešťastnej rodine pána generála, ktorá si zaslúži mať pokoj do objektívneho a spravodlivého prešetrenia nešťastia ich manžela a otca. 

 S úctou         
 JUDr. Miroslav Radačovský

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “M. Radačovský: Od Lučanských neberiem žiadny honorár za ich zastupovanie

 • 24. januára 2021 at 2:48
  Permalink

  Honorár síce neberie…ale si dobre prihrieva svoju polievočku.Chystá sa však založiť politickú stranu.Možno sa pridá ku Krajníkovej ktorá sa cíti byť odborníčkou na všetko.Radačovský sa zviditeľnil tým, že sa vyjadril dosť ostro voči Kiskovi…Inak by nikoho nikdy nezaujímal.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *