M. Radačovský reaguje na smrť “kajúcnika” F. Böhma

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Právny zástupca rodiny Milana Lučanského reaguje na smrť F. Böhma. Aj na základe výpovede Böhma, bol generál Milan Lučanský vzatý do väzby.

Facebook Miroslav Radačovský:

GENERÁL LUČANSKÝ

 Vážení priatelia, 

 na TOP-kách bola zverejnená správa "Mimoriadne: Kľúčový svedok proti Lučanskému je mŕtvy". Ďalej sa v tejto správe konštatuje, že tento svedok stál aj za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského. 

 Ako splnomocnený zástupca rodiny generála Lučanského, vzhľadom na prostoduché útoky na rodinu a mňa, ako zástupcu, zo strany niektorých médií a politikov, som sa rozhodol, že sa nebudem vyjadrovať k priebehu trestného konania.  

 Vzhľadom však na veľa telefonátov a správ, ktoré mi v súvislosti s touto mimoriadnou správou prichádzajú, môžem odpovedať a konštatovať len jedno: Áno, je tak, p. Bohm bol kľúčovým svedkom proti generálovi Lučanskému, bol tzv. kajúcnikom, stál za dôvodmi kolúznej väzby Lučanského. Toto s určitosťou viem z obsahu spisu.   

 Prečo však došlo k samovražde, resp. k smrti tohto kajúcnika, sa relevantne vyjadriť nemôžem, pretože nepoznám konkrétne okolnosti jeho smrti.   

 S úctou   splnomocnený zástupca rodiny Lučanských

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *