M. Radačovský: (video) Niečo tu nesedí. Prečo bol M. Lučanský vo väzbe, keď výpovede tzv. kajúcnikov polícia mala zabezpečené?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zástupca rodiny Lučanskej, JUDr. Miroslav Radačovský sa zameral na politickú komisiu zriadenú ministerkou Kolíkovou, avšak poukazuje, že závery komisie sú podľa neho dopredu známe. Celú komisiu Radačovský spochybňuje, pretože nemôže mať toľko informácii, koľko Radačovský ako účastník trestného konania, ktoré jediné môže a má právo na objektívny záver.

Treba si pozrieť video bývalého sudcu, europolanca a zástupcu rodiny Lučanskej, M. Radačovského:

Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP:

Generál Lučanský

Dnes 1.2.2021 (pozn. včera) navšítivila komisia zriadená ministerkou spravodlivosti ÚVV Prešov, kde mi opäť nebolo umožnené byť aspoň pasívne prítomný. Už teraz môžme predpokladať, aký bude záver tejto predovšetkým politickej komisie. Bude predovšetkým politický.
JUDr. Miroslav Radačovský


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “M. Radačovský: (video) Niečo tu nesedí. Prečo bol M. Lučanský vo väzbe, keď výpovede tzv. kajúcnikov polícia mala zabezpečené?

  • 2. februára 2021 at 17:58
    Permalink

    Raz skončia!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *