Máme piatok, k nemu nevyhnutne patrí, že ministerstvo pod vedením J.Naďa oznamuje presun cudzích vojsk cez naše územie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Foto: TASR – Pavel Neubauer

Bratislava 26. februára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky aj zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

Od 1. do 7. marca je cez Slovensko plánovaných 11 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických, českých a poľských vojakov. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V tomto období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Michalovce – Hlohovec, Martin – Trebišov, Michalovce – Prešov, Nitra – Prešov, Hlohovec – Prešov, Prešov – Nemecká a späť. Taktiež Hlohovec – Trenčín a späť, Trenčín – Trebišov, Trebišov – Poruba pod Vihorlatom a späť, Michalovce – Kamenica nad Cirochou, Trebišov – Hlohovec, Prešov – Trenčín, Trebišov – Veľké Ozorovce a späť. Rovnako aj Trenčín – Nitra, Topoľčany – Nemecká, Trebišov – Martin, ako aj na trase Prešov – Mokraď.

V uvedenom období sú taktiež plánované železničné presuny na trasách Kamenica nad Cirochou – Prešov, Vlkanová – Sliač – Zemianske Kostoľany, Zemianske Kostoľany – Prešov a Zemianske Kostoľany – Vlkanová – Sliač.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Máme piatok, k nemu nevyhnutne patrí, že ministerstvo pod vedením J.Naďa oznamuje presun cudzích vojsk cez naše územie

 • 27. februára 2021 at 4:22
  Permalink

  Tento modrofúz Slovenska by sa mal spakovať aj so svojimi opicami,pardón amikmi do Tramtárie, kam patrí.

  Reply
 • 27. februára 2021 at 12:43
  Permalink

  títo dvaja vlastizradcovia budú postavený pred poĺný súd a ten čas sa blíži.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *