Máme sa na čo tešiť? Matovič ide zajtra do Paríža za Macronom.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Predseda vlády SR Igor Matovič odcestuje v stredu 3. februára do Paríža, kde sa stretne s prezidentom Francúzskej republiky Emmanuelom Macronom. Na spoločnom rokovaní budú hovoriť o aktuálnom vývoji pandemickej situácie, ale aj o Fonde obnovy, ktorý má napomôcť prekonať ekonomické dôsledky koronakrízy. Okrem toho sa budú venovať ďalším európskym témam, ako Európska zelená dohoda, úloha jadrovej energetiky v EÚ či európska obrana. Dôležitou témou bude aj upevňovanie vzájomných slovensko-francúzskych vzťahov.

Na úvod pracovnej cesty premiér Igor Matovič navštívi mesto Meudon, kde položí kyticu k soche generála Milana Rastislava Štefánika, ktorý pôsobil v miestnom observatóriu.

Predseda vlády SR prijal tiež pozvanie na stretnutie s generálnym riaditeľom organizácie Reportéri bez hraníc Christophom Deloirom, počas ktorého budú hovoriť o postavení Slovenska vo Svetovom rebríčku slobody tlače.

TASR o tom dnes informovali z tlačového a informačného odboru Úradu vlády SR

Pri jeho zahraničných cestách nás reprezentoval aj takto (viď video):

Zdroj video: WOODOOTUBE

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Máme sa na čo tešiť? Matovič ide zajtra do Paríža za Macronom.

 • 2. februára 2021 at 18:58
  Permalink

  Trnavský debil ide pre príkazy ako ďalej likvidovať túto republiku?

  Reply
 • 3. februára 2021 at 8:22
  Permalink

  To som zvedavý, s akými debilinami zasa príde.

  Reply
 • 3. februára 2021 at 13:40
  Permalink

  Po poslednom návrate od pašeráčky migrantov doniesol atómovú bombu. Preto je na mieste obava. Mali by sme ho na letisku privítať s kazajkou.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *