Marián Saloň (SMER-SD): Závažné vyhlásenie k okolnostiam smrti M. Lučanského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poslanec za SMER-SD Marián Saloň, ktorý je členom komisie, ktorú vytvorila ministerka spravodlivosti Kolíková (Za ľudí) na prešetrenie úmrtia Milana Lučanského, sa prostredníctvom facebookovej stránky Smeru vyjadril k priebehu rokovania komisie. Naznačuje, že čím ďalej, tým viac sa odkrývajú nové otázky a nezrovnalosti.

M. SALOŇ (SMER – SD): „KEBY BOLO VŠETKO TAK JASNÉ, UŽ DNES BY KOMISIA DOSPELA K ZÁVEROM“ ☝?

Na dnešnom zasadnutí kontrolnej komisie, ktorej cieľom je dohliadať na zákonnosť postupov príslušníkov ZVJS v prípade tragédie gen. M. Lučanského, nám boli poskytnuté ďalšie podklady. Musím konštatovať, že nové podklady namiesto vysvetlenia, práve naopak, odkrývajú a poukazujú na ďalšie početné nezrovnalosti! Namiesto konkrétnych odpovedí, ktoré sme očakávali od kompetentných, tak vyvstali ďalšie otázky, na ktoré je potrebné čo najskôr odpovedať!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *