Matovič je definitívny prípad pre psychiatra. Prečítajte si, čím sa dnes pochválil v čase, keď Slovensko kolabuje. Prosíme o raketový odchod z politiky a zároveň úspešnú liečbu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V čase, keď sa v koalícii medzi sebou trhajú a nevedia sa dohodnúť na zákone roka – Štátnom rozpočte, minister financií má iné problémy.

Status Igora Matoviča na Facebooku:

Začať deň v koži kocúra

Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví … a hodil som ľavým očkom kuk na ten nový červený, čo hrdo svoju hruď na vani vypínal … a tak som si potajomky z neho dal. Penil ako divý a fajnovo voňal … a keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usievala krásna mačička … hmm, tak som sa teda dnes nevedomky ozmýval šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srste a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil. #ByťSámSebou?

Zdroj: Facebook

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Matovič je definitívny prípad pre psychiatra. Prečítajte si, čím sa dnes pochválil v čase, keď Slovensko kolabuje. Prosíme o raketový odchod z politiky a zároveň úspešnú liečbu

  • 18. mája 2021 at 22:37
    Permalink

    A čo robí Naďov zdravotný generál, ktorý vylepšoval Lučanskému zrak, že ešte toho psychopata nedal do blázninca. Ak to neurobí, bude stíhaný za genocídu obyvateľov tohto územia, pretože štát na tomto území už dávno neexistuje. Norimberský proces sa neuveriteľne približuje. A z tejto čvargy bude asi veľa odsúdených (nie Kolíkom)

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *