Matovič je očividne z referenda veľmi nervózny. Pri jeho popularite žiadne prekvapenie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Slovenský premiér Igor Matovič, ktorý “štátnicke gesto” predviedol v Paríži pri Macronovi, kde porovnával, kto z nich má viac protilátok na Covid a ospevoval jeho účes, svojim ďalším statusom ukázal, ako sa referenda veľmi bojí.

Matovič v statuse hovorí o návrate “mafie”. Ak by sa referenda nebál, nevšíma si ho a ak už si ho všimol tak mal argumentovať, niečim, čo sa týka jeho vládnutia. To je tá inteligentnejšia forma. Lenže Matovič argumenty nemá, preto sa zmohol len na tú primitívnejšiu formu, kde na “hárku” zabudol uviesť aj napr. mená kajúcnikov, zastupovaných Danielom Lipšicom, ktorí sa k úplatkom priznali ako Slobodník, Böhm, Makó, či Sklenka a peniaze z korupcie, spolu so slobodov si pekne užívajú.

Facebook Igor Matovič:

Unikol prvý petičný hárok z Referenda za návrat mafie,)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Matovič je očividne z referenda veľmi nervózny. Pri jeho popularite žiadne prekvapenie

 • 9. februára 2021 at 13:39
  Permalink

  Treba mu zakontrovať. Zverejniť petičný hárok, kde bude na prvom mieste podpísaný on atď.

  Reply
 • 9. februára 2021 at 19:45
  Permalink

  ľudia pochopte , že tento chorý (JEBNUTÝ VAN TAJM NEX TAJM) bude za chvíľu defenestrovaný , a už mu zostáva len jeho obľúbene Belize alebo Kongo. Inak ho ľudia na Slovensku zabijú a na niektorom námestí mu rozkopú tú jeho „jebnutú sprostú, chorú gebuľu“

  Reply
 • 10. februára 2021 at 9:45
  Permalink

  Pripomienka : v auguste 1998 bolo referendum o neprivatizácii strategických podnikov – posledný Mečiarov pokus o zachovanie najcennejšieho slovenského majetku pre Slovákov. „Demokratická“ opozícia, 3. sektor a 99 % médií ho vysmiali, že „kto tu chce privatizovať“. Podľa toho dopadlo aj referendum, a div sa svete strategické firmy sa do 2 rokov sprivatizovali.
  Dnes sa iniciuje referendum za našu slobodu a zase zosmiešňovanie !!!
  Preboha, keď aj s holou riťou, ale buďme aspoň trochu slobodní !!!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *