Matovič opäť vyplakáva alebo si len vyrába alibi? Začne sa nová koaličná „show“?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Nový minister financií a predseda schránkovej strany OĽaNO Igor Matovič, sa na sociálnej sieti ozval k téme „Sputnik V“. Ako je známe práve ruská vakcína bola prezentovaná ako spúšťač koaličnej krízy.

Igor Matovič na sociálnej sieti začína svoj status: „ŠPINAVÁ HRA SO SPUTNIKOM“.

Matovič ďalej pokračuje: Sputnikom dnes už vo veľkom očkujú vo viac ako 50 krajinách sveta … len na Slovensku si s ním naďalej niekto hrá svoju špinavú hru. Čo tam po ľuďoch, veď ide o geopolitiku! Vraj.

Nestačila im exemplárna poprava Mareka Krajčiho “za drzosť” kúpiť ruskú vakcínu a ísť to oznámiť na košické letisko. Zobrali si aj moju hlavu … a stále nekončia. Krok za krokom už šiesty týždeň robia všetko preto, aby v tomto zápase dosiahli absolútny zvrat – úplne znemožniť použitie Sputnika na Slovensku … cynicky a chladnokrvne, bez ohľadu na zdravie a životy ľudí na Slovensku. Bez ohľadu na 500 tisíc ľudí, ktorí sa inou vakcínou ako Sputnikom ani nezaočkujú.

Rád by som vám napísal narovinu, aké svinstvá je niekto schopný pre dosiahnutie tohto špinavého cieľa páchať. Teraz však na to čas nie je – zatiaľ budem mlčať, ako týždne doteraz a sústredím sa na podstatu – zabrániť tomu, aby sme o Sputnik definitívne prišli. Čo je v tejto chvíli, bohužiaľ, najpravdepodobnejší scenár. Držte palce. #OdvážneÚprimnePreĽudí

ps. Nikdy sa nevzdávajte, lebo aj malý Dávid občas nájde ten správny kameň, ktorým zloží namysleného Goliáša,)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Matovič opäť vyplakáva alebo si len vyrába alibi? Začne sa nová koaličná „show“?

 • 8. apríla 2021 at 9:26
  Permalink

  Prvý krát v histórii sa stalo, že Matrtaj použil ako marketingový ťah pre svoju glorifikáciu pravdivé argumenty.

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 11:10
  Permalink

  …“Rád by som vám napísal narovinu, aké svinstvá je niekto schopný pre dosiahnutie tohto špinavého cieľa páchať. Teraz však na to čas nie je – zatiaľ budem mlčať,…“

  tliacha ale nepovie nič

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *