Matovič pokračuje ďalej, jeho dnešný status nesie nadpis Moskva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Dnes sa v Moskve stretnem s Kirillom Dmitrievom, CEO Russian Direct Investment Fund (Ruský fond pre priame investície), pod ktorého priamo spadá výrobca vakcíny Sputnik V Gamaleya a s ktorým som celý kontrakt na 2 milióny vakcín dohodol.

Rokovanie sa bude týkať, samozrejme, vakcíny. Akékoľvek pokútne a systematické snahy zabrániť tomu, aby sa Sputnik V na Slovensku mohol používať, z hĺbky duše odsudzujem a urobím všetko preto, aby boli nakoniec neúspešné a milión ľudí sa Sputnikom V mohol na Slovensku konečne začať očkovať. O výsledkoch budem informovať. Držte palce???#ZaSlovensko

Zdroj: Facebook Igora Matoviča

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Matovič pokračuje ďalej, jeho dnešný status nesie nadpis Moskva

 • 8. apríla 2021 at 10:55
  Permalink

  Na vlastnom chrbte donesie paletu Sputnika V, náš spasiteľ, mesiáš a ochranca. Ameň!

  Reply
 • 8. apríla 2021 at 11:04
  Permalink

  super to napísal: …“z hĺbky duše odsudzujem a urobím všetko preto, aby boli nakoniec neúspešné a …“

  Reply
  • 8. apríla 2021 at 11:07
   Permalink

   „Akékoľvek pokútne a systematické snahy zabrániť tomu, aby sa Sputnik V na Slovensku mohol používať, …“

   Reply
 • 8. apríla 2021 at 15:31
  Permalink

  Dve roviny ako premiér Matovič funkciu nezvládol , ale v tomto má pravdu so Sputnikom sa hrá špinavá hra a dirigenti Korčok, Valášek , Šimečka , americká ambasáda . Sputnik je tu a každý má právo sa rozhodnúť či sa dá očkovať , alebo nie . Astra Zeneca je problematická a predsa sa používa, tak v tom problém nie je , jediný problém je že je ruská .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *