Matovič trucuje a nezúčastní sa koaličných rokovaní, Sulík uviedol, že to zvládne aj bez neho

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 4. februára (TASR) – Strana SaS bude s koaličnými partnermi konštruktívne hľadať riešenia bez ohľadu na to, ktoré osoby sa na týchto rokovaniach zúčastnia. Pre TASR to uviedol predseda SaS a minister hospodárstva Richard Sulík v reakcii na to, že premiér Igor Matovič (OĽANO) sa neplánuje zúčastniť na rokovaniach o otváraní škôl a škôlok. Matovič vo štvrtok povedal, že by ich v tejto pandemickej situácii neotváral. Chce, aby sa pod to podpísali SaS a Za ľudí, ktoré označil za populistické strany.

„Ako obvykle, budeme spoločne s koaličnými partnermi konštruktívne hľadať riešenia, bez ohľadu na to, ktoré osoby sa na týchto rokovaniach zúčastnia,“ skonštatoval Sulík v reakcii, ktorú TASR poskytla jeho hovorkyňa Katarína Matejková.

Matovič v relácii Rádia Expres povedal, že na rokovaní o otváraní škôl sa nezúčastňoval ani to neplánuje. „Naschvál nebudem toho súčasťou ani dnes. Chcem, aby to bolo rozhodnutie SaS a Za ľudí, ktorí chcú viac uvoľňovať. Chcem, aby populistické strany, ktoré chcú viac otvárať v čase, keď pribúda britská mutácia, sa pod to podpísali,“ doplnil šéf vládneho kabinetu.

Od pondelka 8. februára sa majú otvoriť materské školy špeciálne školy a prvý stupeň základných škôl. Do škôl sa od tohto dátumu budú môcť vrátiť aj žiaci končiacich ročníkov stredných škôl.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Matovič trucuje a nezúčastní sa koaličných rokovaní, Sulík uviedol, že to zvládne aj bez neho

  • 4. februára 2021 at 19:15
    Permalink

    Aspoň nenarobí žiadne škody. Choď domov a bav sa s Klárkou. Ani si nevie predstaviť ako nám pomôže. Správanie dvojročného dieťaťa! Opäť mu nechcú dať jeho hračku.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *