Matovič záhadne mení rétoriku vo vzťahu k Lučanskému. Môže za to list, ktorým disponuje Radačovský?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Od dňa, keď zomrel Milan Lučanský, sme od vládnych predstaviteľov nepočuli na generála Lučanskeho jedno pekné slovo. Minister vnútra Mikulec zakázal, podľa práva, navždy nevinnému generálovi vyvesiť čierne zástavy na budovách patriacich MV SR, čo sa dnes zmenilo a zrazu Matovič posiela veniec na dnešný pohreb M. Lučanského, ktorý sa o 14. hod uskutoční v Štrbe.

Ako je známe na včerajšom výbore NR SR, zástupca poškodených JUDr. Radačovský vytiahol a prečítal úryvok z korešpondencie Milana Lučanského a Matovič s Mikulcom začali meniť rétoriku. Zatiaľ je vec v štádiu vyšetrovania a môžeme zatial len dedukovať, čo je za zmenou ich náhleho obratu.

Zo statusu premiéra Igora Matoviča, už v prvom odstavci sa dozvedáme, že na Úrade vlády SR vládne chaos, kde pravá ruka, nevie, čo robí ľavá.

Facebook Igor Matovič

VENIEC LUČANSKÉMU

Práve som sa dočítal, že “premiér Lučanskému veniec nepošle” … nuž, tak to dopadne, ak niekto z Úradu vlády dáva iniciatívne stanoviská, bez toho, aby sa ma aspoň opýtal.

Nie je to pravda. Veniec v mojom mene posielam, lebo to tak cítim a vôbec teraz neriešim pohnútky, prečo Milan Lučanský dospel k tomuto smutnému rozhodnutiu. Rovnako som rád, že sa aj minister vnútra Roman Mikulec rozhodol dnes vyvesiť čiernu zástavu ako znak pietnej spomienky na bývalého policajného prezidenta.

Môj veniec je vyjadrením uznania za odvahu čiastočne čistiť PZ od Bödörovej mafie, ktorej Fico aj s jeho pellerínou PZ do rúk absolútne vydali. Zároveň nie je ospravedlňovaním protizákonnej činnosti, z ktorej bol Milan Lučanský obvinený.

Rovnako cítim v dnešný deň potrebu vyjadriť plnú dôveru ministerke spravodlivosti a príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže, z ktorých by najradšej mnohé zvláštne indivíduá zo zištných dôvodov urobili vrahov.

Verím, že len poctivým a trpezlivým poskytovaním argumentov, faktov a dôkazov zo strany ministerstva spravodlivosti a pod dozorom Generálnej prokuratúry, vieme Slovensko ochrániť pred zhubným pôsobením konšpirácií na dôveru ľudí v orgány spravodlivosti. #ZaSpravodlivéSlovensko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
9 thoughts on “Matovič záhadne mení rétoriku vo vzťahu k Lučanskému. Môže za to list, ktorým disponuje Radačovský?

 • 8. januára 2021 at 12:20
  Permalink

  Keď Matovič adresoval verejnosti slová „užívajte“, tiež to tak cítil? Ja som si nič neužívala, som človek.
  A úprimnú sústrasť rodine vyjadrujem tiež ako občan, človek!!! Pálim sviečky! Vyvesila som čiernu šatku! Cítim s rodinou.

  Reply
  • 9. januára 2021 at 11:46
   Permalink

   No igorko asi pretlaca trestsmrti, to by sa mu pacilo, len aby potom nedostal aj on to, co chce, aby dostali ini.

   Reply
 • 8. januára 2021 at 17:32
  Permalink

  To sa ani komentovať nedá. Tá osoba nemá v sebe žiaden cit, žiadnu slušnosť, žiadny takt, žiadne etické hodnoty. Len ublížiť, ponížiť, útočiť od chrbta, oklamať a vyvliecť sa zo všetkého.

  Reply
 • 8. januára 2021 at 21:02
  Permalink

  Ked tento prašivý zmrd takto obracia, mám vážne obavy o život JuDr Radačovského . Veď míľnik je míľnik . Do tretice všetko dobré. Ale tebe sa už akosi dlho varí voda?

  Reply
 • 9. januára 2021 at 6:53
  Permalink

  neverím mu ani slovo nič čo povedal nie je úprimné a ten radar tiež asi im to niekto poradil aby to zrobili

  Reply
 • 9. januára 2021 at 10:03
  Permalink

  Ja byť Lučanského synom ,. tak Matovičov veniec v priamom prenose pôjdem zahodiť do koša-.

  Reply
  • 9. januára 2021 at 11:45
   Permalink

   Nezabudol by som ho predtym oput. Ten veniec.

   Reply
 • 9. januára 2021 at 11:43
  Permalink

  fasista igor matovic preukazal svoj charakter – on je za trest smrti, on pluje na niekoho, kto zomrel, pre fasistu igora matovica nema zivot zmysel, lebo podla neho bol Lucansky vinny, a tak je matoic kat aj sudca zaroven, to je absolutny fasizmus. matovic je hnoj
  lockdown kde je alkohol viac, nez obuv, kde cigarety su nevyhnutenejsie nez ponozky, to je matovic mikas, to je fasisticka vlada.
  matovic blokuje nepohodlne otazky na youtube acebooku a podobne, to moze politik? zakaz verejne vyjadrit nazor na vladu? to je fasizmus.

  Reply
 • 27. februára 2021 at 15:17
  Permalink

  Fašistický pes klamár sociopat narcis, pôjde tam kam iných posielal! Es kommt der tag

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *