Matovičov hovorca zajtra cestuje do Bruselu. Môžeme sa tešiť na ďalšiu hanbu?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 26. apríla (TASR) – Premiér Eduard Heger (OĽANO) odcestuje v utorok (27. 4.) na pracovnú cestu do Bruselu. Po prvý raz od nástupu do funkcie sa stretne s najvyššími predstaviteľmi Európskej únie, s predsedom Európskej rady Charlesom Michelom a s predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyenovou. TASR o tom informoval tlačový odbor Úradu vlády (ÚV) SR.


      „V Bruseli sa premiér stretne aj s podpredsedom Európskej komisie Valdisom Dombrovskisom, komisárom Európskej komisie Paolom Gentilonim a v priestoroch Európskeho parlamentu bude rokovať s predsedom parlamentu Davidom Sassolim a predsedom frakcie EPP Manfredom Weberom,“ doplnil úrad. Okrem toho sa podľa slov tlačového odboru stretne aj s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Matovičov hovorca zajtra cestuje do Bruselu. Môžeme sa tešiť na ďalšiu hanbu?

 • 26. apríla 2021 at 19:10
  Permalink

  A pan Heger aku skoncil skolu? Tam pravopis nepotreboval? V Amerike nie, ci ?

  Reply
 • 27. apríla 2021 at 7:43
  Permalink

  A kto mu bude pisat do tabletu, co ma hovorit? Testovic Matelko?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *