Mikas argumentoval a doargumentoval. Ľuboš Blaha ho definitívne spochybnil

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podpredseda SMER-SD Ľuboš Blaha rozobral vyjadrenia hlavného hygienika Jána Mikasa, ktorý sa bránil tvrdeniam generálneho prokurátora Maroša Žilinku pri konštatovaní, že Mikasove výnimky boli porušením zákona.

Blaha nezostal svojej povesti nič dlžný a Mikasa bez milosti vyzval na odstúpenie!

Facebook Ľuboš Blaha:

Oni si zo Slovákov robia srandu – toto nie je vláda, toto je holubník:

1. Hlavný hygienik Mikas odmietol, že by svojimi výnimkami porušil zákon a je „znepokojený“ tým, čo mu poslala prokuratúra. Vyplýva z toho závažná dilema – buď je babrák Mikas a jeho Úrad verejného zdravotníctva alebo je babrák Žilinka a jeho prokuratúra.

2. V prvom prípade to hádže obrovský tieň pochybnosti na všetky protipandemické opatrenia, ktoré boli doposiaľ na Slovensku prijaté. Lebo ak Mikas nerešpektuje zákon, prečo by ho mali rešpektovať iní.

3. V druhom prípade to hádže rovnako obrovský tieň pochybnosti na všetky trestné stíhania prokuratúry, vrátane väzby Milana Lučanského. Pretože ak je prokuratúra nekompetentná a nepozná zákony, tak ako jej máme potom veriť v aktuálnych politických kauzách?

4. Tento štát je od nástupu Matoviča v kompletnom rozklade. Ľavá ruka nevie, čo robí pravá. Jeden tvrdí, že je to protizákonné, druhý tvrdí, že to nie je protizákonné – už tu neplatí nič. A ľudia medzitým prichádzajú o živobytie, o slobodu, o základné práva. Rozvrat!

5. Jedno musím uznať: Mikasova argumentácia je fascinujúca. Vraj keby nemohol dávať výnimky, tak by nemohol chrániť verejné zdravie. A oháňa sa lekármi a zdravotníkmi, ktorých je treba.

6. Jemu akosi ušlo, že tu celé Slovensko krúti hlavou nad papalášskymi výnimkami pre Holého a kamošov z vlády. Rozdáva tie výnimky, ako nejaký mafián – čo má papalášizmus spoločné s verejným zdravím?

7. Nehovoriac o výnimkách pre nakazených vládnych poslancoch, ktorí zamorujú Covidom Národnú radu. To ako Mikas myslí vážne, že keby nenahnal nakazených poslancov do parlamentu, tak by to ohrozilo verejné zdravie? Hej, hej, bez toho, aby na nás poslankyňa Tabak mohla kýchať Covid, čo má v sebe, by verejné zdravie zjavne utrpelo fatálnu ranu.

8. Ako sa môže Mikas takto strápňovať. Tituly má pred menom aj za menom, no spravili z neho bezmyšlienkovitú Matovičovu maňušku, s ktorou zametajú podlahu. Skáče, ako pískajú a on to potom takto nehanebne zakrýva. Že sa nehanbí.

9. Ten chlap musí skončiť. On si nemôže porušovať zákon, ako sa mu zachce. On sa tu nemôže hrať na diktátora, ktorý vládne protiprávnymi dekrétmi. On nemôže len-tak terorizovať populáciu cez svoje nezákonné vyhlášky a pokyny šialeného Matoviča. On si nemôže robiť, čo si zmyslí. Preboha!

10. Keby dnes Mikas sklopil uši a povedal, že nezákonný stav napraví, aspoň by ukázal trocha pokory. On však arogantne kope okolo seba. Nezaslúži si nič iné, ako odvolanie. Prekročil všetky hranice a už dnes ho mali odvážať v putách.

Pán Mikas, odstúpte!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Mikas argumentoval a doargumentoval. Ľuboš Blaha ho definitívne spochybnil

  • 30. januára 2021 at 10:32
    Permalink

    Údajne má tri vysoké školy, ale právne vedomie nedosahuje úroveň žiaka strednej školy.
    Na zistenia porušenia zákona prokurátorom sa detinský vyhovárať, že neboli požiadaní, aby sa k veci vyjadrili je hanba. O vyjadrovaní pojednáva zákon o kontrole v štátnej správe č.10/96 Z. z. , ale prokurátor vykonáva všeobecný dohľad nad dodržiavaním zákonov organmi štátnej správy § 20 až 30 zák. 153/2001 Z. z.. Diletantstvo! A takýto ľudia rozhodujú o osude tejto krajiny.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *