Milan Žitný k smrti M. Lučanského: Zabili ste mi kamaráta! Ľuboš Blaha na jeho slová reaguje

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podpredseda SMER – SD Ľuboš Blaha reagoval na bezpečnostného analytika Milana Žitného, ktorý sa k smrti Milana Lučanského vyjadril jasne: „Zabili ste mi kamaráta“!

Vypočul som si rozhovor s bezpečnostným analytikom Milanom Žitným a ak sa potvrdí len stotina z toho, čo hovorí, tak treba pozatvárať polovicu vlády.

1. Generál Milan Lučanský bol podľa neho pred troma týždňami surovo zmlátený štyrmi bacharmi. Keďže išlo o vzájomnú potýčku, Lučanský všetko poprel, lebo sa mu vyhrážali obvinením z útoku na verejného činiteľa.

2. Prizabili človeka, ktorý tu v 90. rokoch vyprášil mafiu. A jeden z nabrutálnejších vrahov Černák sa chechce vo svojej cele. Pamätáte si ako sa Černák chvastal tým, že volí Matoviča?

3. Áno, Matovič dnes plní mafiánovi Černákovi jeho najtajnejšie priania – strká do väzby policajných generálov na všeobecnú radosť masových vrahov. Či dokonca na ich pokyn?

4. Podľa Žitného bola samotná väzba generála Lučanského protizákonná. Ak sa naozaj ukáže, že to bolo celé postavené len na klebetách obvinených zločincov, tak vyšetrovateľ, dozorujúci prokurátor aj sudkyňa, ktorá to prikryla, musia byť trestne stíhaní a odsúdení. Inak už právny štát na Slovensku definitívne skončil.

5. Je neuveriteľné počúvať od bezpečnostného analytika, ako sa zahladzujú stopy. Ako sa preváža obeť z Prešova do Ružomberka, čo nedáva absolútny zmysel. Ako sa všetko ututláva. Ako systematicky zlyháva štát. Ako by to celé organizovala Černáková mafia. Toto si generál Lučanský nezaslúžil.

6. Dnes Matovič vypisuje statusy, ako Lučanského rešpektoval. Farizej! Keď ho účelovo zatkli, tak oslavoval a nechutne ho ponižoval. Lučanský je Matovičova obeť. To on tu pripustil návrat 50.rokov – ale ani stalinisti svoje obete nenechali umrieť na cele ako Matovičovci Lučanského.

7. Inak je to celé ako cez kopirák – presne ako v temných stalinských časoch, keď sa hľadal „vnútorný nepriateľ“. Do basy na základe vykonštruovaného obvinenia a nezmyselných klebiet, tam psychické mučenie, celé roky oddelenie od rodiny, najtvrdší režim, vynútené priznania, dlhoročné tresty väzenia.

8. A do toho hysterická propaganda totalitných médií, ktoré z obvinených rovno robili tých najťažších zločincov. Aj vtedy mali pripravených zúrivých pisálkov – aparátčikov Viliama Širokého a Karola Bacílka. Dnes majú Tódovú a Markízu. Aparátčikov Matoviča.

9. Takto dnes vyzerá „spravodlivosť“ podľa Matoviča a Kolíkovej. A samozrejme – zase sa okolo motá Lipšic, lebo ten nesmie chýbať pri žiadnej politickej vražde… Ide z toho des. Urválek by sa od týchto kanibalov mohol učiť.

10. A už máme aj prvú obeť novodobých politických katov. Hrdinu, čo zatváral mafiu. Dnes sa karta obrátila – dnes matovičovská mafia krágľuje hrdinov.

11. Ľudia sa pýtajú, prečo by sa dobrovoľne vracal generál Lučanský z Chorvátska, aby potom páchal na cele samovraždu? Prečo by na cele cvičil, keby chcel o pár dní umrieť? Prečo psychológ v ten deň nezistil žiadne samovražedné sklony?

12. Prečo Lučanský nemohol byť umiestnený v cele v Bratislave či v okolí? Prečo práve Prešov – tak ďaleko od jeho domova? A prečo ho nestrážili ako oko v hlave, keď podľa nich samých bolo treba psychológa?

13. Na žiadnu z týchto odpovedí ministerka Kolíková vo svojej najtrápnejšej tlačovke v dejinách galaxie neponúkla jedinú odpoveď – len mrmlanie, že rozumie pochybnostiam. Tá pani vôbec nič nepochopila. Slovensko sa trasie v základoch a ona si myslí, že to odbaví tým, že spraví hlúpu tlačovku a odstráni úradníka.

14. Milí priatelia, smrť generála Lučanského musí zatriasť týmto štátom. Musia nastúpiť noví bojovníci proti mafii, ktorí sa postavia zlu v polícii, v prokuratúre, v justícii a vo vláde – lebo Matovičova zhnitá chobotnica je už všade a kántri ako zubatá.

15. Plne súhlasím s Milanom Žitným – kde to preboha žijeme, že ministerka spravodlivosti Kolíková, ktorá nesie priamu politickú zodpovednosť, naďalej ostáva na svojom poste!

16. Ľudia sa pýtajú, či sa stala vražda. Alebo či mafia nedonútila generála vyhrážaním sa k tomu, že si siahol na život. Alebo či nebol obeťou teroru a mučenia.

17. Toto všetko sú dnes otázky, ktoré sa naposledy objavovali v ére koncentračných táborov. A Kolíková si veselo sedí na svojej stoličke a Matovič vypisuje statusíky, nech z toho nerobíme politiku.

18. Odrazu vraj netreba označiky All for Milan. Odrazu netreba tričká Matovič kryje vrahov. Odrazu máme plne dôverovať Urválkovi a jeho katom.

19. Toto nevyhnije, vážený pán Matovič. Zomrel nevinný človek. Zomrel hrdina. Kvôli vašej vláde. A keď sa prevalí celá pravda, vy skončíte veľmi zle. Ale že veľmi zle.

20. All for Milan! Česť jeho pamiatke!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *